Zyski z instalacji przenośnika taśmowego

Swoją firmę spedycyjną prowadzę już od 2004 roku, więc miałem okazję obserwować jak wraz z rozwojem handlu internetowego i stopniowym przekonywaniem się klientów do branży e-commerce, wzrasta zapotrzebowanie na usługi przewozu towarów.

Wytrzymała taśma gumowa to podstawa

Wytrzymała taśma gumowaNa rynku od tego czasu pojawiło się mnóstwo konkurencji, ale nie ma na co narzekać. Konkurencja stymuluje rozwój, a rozwój to poprawa jakości usług i reinwestycja w biznes. Wzrastająca liczba zamówień i konieczność przyspieszenia procesu załadunku wymogły w końcu na mnie przeznaczenie pewnych środków na pewien zakup. Zakup, który otworzył mi oczy. Kiedy w mojej firmie pojawiła się taśma staroużyteczna, którą wziąłem w leasingu, na własne oczy zobaczyłem jak ważne jest, by ciągle reinwestować w biznes. Okazuje się, że zawsze trzeba zachować odrobinę pokory, bo z początku wydawało mi się że prosta wytrzymała taśma gumowa będzie jedynie comiesięcznym kosztem. Trzydziestoprocentowy wzrost wydajności uświadomił mi jak dużo jeszcze muszę się nauczyć. Nie minęły dwa miesiące, a używana taśma przenośnikowa wylądowała również na drugim i trzecim stanowisku na rampie. Po roku i wyleasingowaniu trzech nowych dostawczaków, zmienialiśmy siedzibę na większą.

 

Mogłem też, relatywnie do wydajności, zmniejszyć liczbę etatów, co, jakkolwiek brutalnie by nie brzmiało, jest niestety największą oszczędnością pracodawcy. Na pewne warunki panujące w naszym kraju nie mamy wpływów, jednak zawsze, jak się okazuje, można coś w firmie poprawić.

Ażurowe rzeźby w ścianie i cięcie laserem<< >>Jak zaplanować sesję ślubną?