Życiowe wybory na całe życie i zakładanie ogrodów

Po ukończeniu szkoły średniej przyszedł czas na dalsze plany. Postanowiłem pójść na studia. To nie był łatwy wybór. Nie wiedziałem co powinienem robić. Miałem naprawdę dużo pomysłów. Chciałem pracować w sklepie.

Zakładanie ogrodów w Poznaniu to pomysł na biznes

zakładanie ogrodówPotem być przedstawicielem handlowym, a na końcu kierowcą autobusów. Pewnego dnia podczas wieczornej herbaty z moją kuzynką dowiedziałem się o nowym kierunku, który utworzono w Poznaniu. Była to architektura krajobrazu. Ania, bo tak miała na imię moja siostra cioteczna opowiadała mi o tym co można robić, gdy ukończy się taki kierunek. Stwierdziła, że zakładanie ogrodów poznań może stać się dobrym pomysłem na życie. Nie wiedziałem co mam o tym myśleć. Postanowiłem poszukać wiadomości w internecie. Nie byłem pewny czy projektowanie ogrodów mogłoby być moją pasją. Co prawda wychowałem się na wsi. Kontakt z naturą miałem od dziecka. Zawsze pomagałem babci w ogródku. Sadziliśmy oraz pielęgnowaliśmy nasz mały skrawek zieleni. Zawsze inspirowały mnie nowoczesne ogrody. Postanowiłem zaryzykować. Miałem trochę talentu artystycznego. Po przeczytaniu kilku opinii stwierdziłem, że to może być coś dla mnie. Musiałem załatwić sobie jakieś lokum w Poznaniu. Zdecydowałem się na pokój w akademiku. Musiałem udać się do tego miasta, aby pozałatwiać wszystkie formalności. To było bardzo ważne. Nie miałem uprawnień do prowadzenia pojazdów dlatego zmuszony byłem podróżować pociągiem lub poprosić swojego brata. Po dotarciu na miejsce i złożeniu wszystkich formalności musiałem czekać na wyniki. Bardzo się denerwowałem.

Na szczęście dostałem się na wymarzony kierunek. Bardzo chciałbym dać radę. Denerwuję się jednak czy odnajdę się w nowym mieście. Będzie to dla mnie prawdziwe wyzwanie. Wszyscy na mnie liczą.

Najlepszej klasy wyroby zymol<< >>Organizacja wesela – tylko nie dj weselny