Znany poznański geodeta poszukiwany

Prawdopodobnie w ciągu kilku dni poznańska prokuratura zdecyduje o wystawieniu Europejskiego nakazu aresztowania za poszukiwanym od kilku tygodni geodetą, podejrzanym o zabójstwo swojej żony.

Prawdopodobnie geodeta znajduje się we Francji

usługi geodezyjnePrzypomnijmy, kilka tygodni temu w jednym z domów pod Poznaniem policja dokonała makabrycznego odkrycia – po telefonie od jednego z sąsiadów informującego o tym, iż od kilku dni drzwi wejściowe do domu jego sąsiada są stale otwarte, policja znalazła w nim ciało trzydziesto kilku letniej kobiety. Jak się okazało jest to żona geodeta-poznań mężczyzny. Kobiecie zadano kilka uderzeń tępym narzędziem w głowę na skutek czego doszło do jej zgonu. Policja od kilku dni poszukuje męża zabitej kobiety, który najprawdopodobniej dokonał makabrycznego morderstwa. Z najnowszych ustaleń policji wynika, iż mężczyzna ten może aktualnie przebywać za granicą dlatego też postanowiła o wystawieniu Europejskiego nakazu aresztowania. ,,Nie możemy niestety powiedzieć zbyt wiele, gdyż obowiązuje nas tajemnica śledztwa. Mamy jednak poważne przypuszczenia, iż mężczyzna jeszcze przed odkryciem zbrodni przez poznańska policję zdążył wyjechać za granicę. Wiemy, iż mężczyzna zajmujący się geodezją oraz jego żona posiadali niewielką posiadłość we Francji co jest dobrą podstawą aby przypuszczać, iż to właśnie tam się udał. Jakie czynności będą teraz wykonywane to tak jak wspomniałem tajemnica więc dla śledztwa nie będziemy o tym informować.” – powiedział jeden z prokuratorów pracujących przy sprawie.

Poznańskie środowisko geodezyjne nie może uwierzyć w to co się stało oraz w to, że to ich kolega mógłby dopuścić się takiej zbrodni. Jak przyznają zawsze z żoną wydawali się zgodnym małżeństwem jednak nigdy nie wiadomo co dzieje się za zamkniętymi drzwiami domu.

Meble szkole w nowoczesnej szkole<< >>Najlepszy agregat skraplający