Zegarki z naturalnego drewna

Zegarek to zdecydowanie najpopularniejszy męski dodatek. Każdy pan zapewne posiada kilka modeli, które zakłada w zależności od okazji, aby podkreślić swój styl w pracy lub ważnej dla niego randce. To jeden z najważniejszych akcesoriów, które tak jak inne podlegają modzie i zmianom zgodnym z aktualnymi trendami. Przyjrzyjmy się więc nowym, modnym modelom.

Najmodniejsze zegarki dla panów

drewniane zegarkiWśród modeli dostępnych na rynku znajdują się zegarki elektroniczne oraz analogowe. Drewniane zegarki zaliczamy raczej do tej drugiej grupy. Stylowa koperta z naturalnego drewna wygląda po prostu lepiej w towarzystwie wskazówek.  W zależności od producenta, w ofercie znajdziemy paski skórzane, materiałowe lub nawet metalowe bransolety. Naprawdę jest w czym wybierać! Takie modele są często wykonywane ręcznie, z dopieszczeniem najdrobniejszych szczegółów. Ze względu na specyfikę drewna jako materiału naturalnego, każdy zegarek jest unikatowym, niepowtarzalnym egzemplarzem. Taki elegancki rysunek słojów dopełni każdą, nawet najprostszą stylizację. Drewniane zegarki świetnie odnajdą się w zestawieniu z innymi naturalnymi materiałami: bawełną, lnem, skórą czy wełną. Dzięki swojej unikatowości przyciągają wzrok. Spodobają się więc osobom dynamicznym, modnym i lubiącym zwracać na siebie uwagę.

Takie zegarki wykonane z drewna mogą stać się jeszcze bardziej niepowtarzalne i unikatowe. Producenci na stronach internetowych oferują możliwość personalizowania swojego modelu: od wyboru koloru drewna na tarczy, rodzaju paska a nawet możliwość graweru, czyli umieszczenia dowolnej treści, daty lub sentencji na kopercie, dzięki czemu drewno jeszcze bardziej zyskuje na szlachetności i wyjątkowości. Każdy z panów obdarowanych takim prezentem na pewno poczuje się wyróżniony.

Czarna sukienka dla każdej kobiety<< >>Rower górski w cenie do 1500zł