Zdecydowałam się zatrudnić DJa na wesele

Koleżanka wróciła po swoim urlopie tygodniowym. Koleżanka dwa tygodnie temu brała ślub. Po ślubie pojechała nad morze i dzisiaj jest pierwszy dzień w pracy. Przyniosła ze sobą ciasto a także zdjęcia z wesela. Sporo o swoim ślubie nam opowiadała.

Koleżanka chwali swojego DJa

DJ na wesele z pomorskiegoKoleżanka wiele nam opowiadała o swoim weselu. DJ na wesele z pomorskiego jest podobno bardzo znany w naszym regionie i nie tylko. Ja niestety nie miałam możliwości uczestniczenia na weselu gdzie on grał. Postanowiłam wziąć od koleżanka namiary na tego DJa bo za rok chcemy z narzeczonym zorganizować nasze wesele, więc takie dane na pewno mi się przydadzą. DJ na wesele z pomorskiego nie jest drogi. Koleżanka mówiła, że ma dużo pomysłów. Wszyscy goście byli zadowoleni z jej wesela. Mówiła jeszcze, że DJ organizował także konkursy z nagrodami dla gości. Szczególnie zadbał o dzieci, których na weselu było sporo. Każde dziecko miało co robić. Kiedy dorośli siedzieli i odpoczywali przy jedzeniu DJ puszczał muzyczkę dla dzieciaków przy której mogli się oni bawić. Gościom to nie przeszkadzało a nawet się cieszyli, że dzieciaki się nie nudzą. Na naszym weselu także będzie trochę dzieciaków więc jeszcze bardziej przekonuję się żeby skorzystać z usług tego DJa. Podobno ma sporo wolnych terminów ale wolę szybciej do niego zadzwonić żeby jak najszybciej zaklepać dla siebie odpowiedni termin. Mojemu narzeczonemu pomysł z DJem bardzo się spodobał. Postanowiliśmy umówić się z nim na spotkanie żeby go lepiej poznać.

W trakcie umawiania się na spotkanie powiedziałam,że został mi polecony przez koleżankę, która brała ślub dwa tygodnie temu. Okazało się, że dzięki temu będę miała zniżkę. Może nie jest duża ale zawsze przy weselnych wydatkach przyda się ta kwota na coś innego.

Odwiedzam znany salon meblowy w Lublinie<< >>Wpływam na wyższą sprzedaż pościeli dla dzieci