Zatrudnili mnie w sklepie z materacami

Po ukończeniu szkoły średniej postanowiłem znaleźć pracę. Chciałem studiować zaocznie a do tego potrzebne mi były pieniądze. Zresztą chciałem od razu zdobywać doświadczenie zawodowe, które miało ułatwić mi życie zawodowe w przyszłości.

Sprzedaż materacy w prestiżowym sklepie

sklepy z materacami do spania w warszawieNajbardziej interesowały mnie sklepy z materacami do spania w warszawie, ponieważ właśnie w takim miejscu bardzo chciałem pracować. Na oku miałem szczególnie jeden sklep, który uważałem za prestiżowy. Sprzedawali tam materace najlepszych marek a prowizja ze sprzedaży na pewno była niemała. Złożyłem tam swoje podanie o pracę i napisałem dość obszerny list motywacyjny. Mimo braku doświadczenia w pracy opisałem dokładnie dlaczego praca w tym sklepie była dla mnie tak ważna. Zostałem zaproszony na rozmowę z kierownikiem sklepu. Zanim jednak pojechałem tam to poczytałem w internecie na temat sieci tych sklepów i zapoznałem się z asortymentem. Może i nie umiałem obsługiwać kasy fiskalnej, ale za to posiadałem istotną wiedzę, którą zdobyłem na własną rękę. Zachwyciłem kierownika sklepu i zdecydował się mnie zatrudnić. Wiedziałem, że taką okazję muszę odpowiednio wykorzystać i od samego początku dość się starałem. Nawet po jakimś czasie stałem się ulubieńcem klientów, ponieważ potrafiłem ich w profesjonalny sposób namówić na zakup materacy. Prowizja, którą zarobiłem w pierwszym miesiącu pozwoliła mi na spełnienie marzeń zakupowych a kilka ich miałem. Posmakowałem pieniądza i wiedziałem, że praca jest ważna.

Na studia udałem się po roku czasu. Odłożyłem dzięki temu odpowiednią sumę pieniędzy na ich opłacenie i miałem wolne środki do dyspozycji. Wypłatę wydawałem na bieżące wydatki i mogłem cieszyć się życiem studenckim. Praca jednak była dla mnie najważniejsza.

Czym jest poduszka pneumatyczna?<< >>Przydomowy warsztat majsterkowicza