Zaprojektowanie śmiesznego kubka dla dziewczyny

Moja dziewczyna Karolina była cudowna. Kochała zwierzęta i nawet nie dziwiło mnie, że miała w domu dwa koty, szczurki i rybki. Była ona szaloną i zabawną osobą a ja takich ludzi uwielbiałem. Pozytywne nastawienie do ludzi i świata było jednak sprawą wyjątkowo ważną.

Śmieszny kubek idealnym prezentem dla dziewczyny

śmieszne kubkiWpadłem pewnego razu na pomysł, żeby zrobić Karolinie jakiś nietypowy prezent. Kiedy przeglądałem różne przedmioty w sklepie internetowym, to zobaczyłem tam śmieszne kubki, który były w różnych wzorach. Od razu więc wpadłem na pomysł, żeby zaprojektować dla Karoliny taki śmieszny kubek. Znałem firmę, która wykonywała takie kubki na podstawie przesłanego projektu i wiedziałem już, że ten pomysł wypali. Z uwagi na to, że Karolina tak bardzo kochała zwierzęta, postanowiłem zrobić tematyczny kubek. Narysowałem zabawnego kociaka i ułożyłem śmieszny wierszyk. Sam byłem zachwycony swoją twórczością, bo nie sądziłem, że tak zabawny projekt na kubek będę w stanie samodzielnie wykonać. Gotowy projekt wysłałem do firmy, która realizowała takie zamówienia i czekałem na odbiór. Śmieszny kubek dla Karoliny gotowy był do odbioru już po dwóch dniach. Zapakowany był w elegancki kartonik i nie musiałem już kupować żadnej torebki prezentowej. Kubek wyszedł zabawny i miałem pewność, że moja dziewczyna będzie nim zachwycona. Śmieszny kubek dałem jej w prezencie jeszcze tego samego dnia, bo byłem ciekaw jak zareaguje. Była zachwycona a kubek bardzo jej się podobał.

Karolinie oświadczyłem się po roku znajomości. Wiedziałem, że była to ta właściwa kobieta, z którą chciałem spędzić resztę życia. Dogadywałem się z nią wręcz idealnie i nie wyobrażałem sobie życia bez niej i oczywiście jej zwierzaków, które od razu polubiłem ze wzajemnością.

Czemu testy na bakterie stały się tak popularne?<< >>Zabawna, męska koszulka na zamówienie