Założenie nowoczesnych drzwi przesuwnych zewnętrznych

Nie wiem jak wy, ale ja w swoim domu mam dwa wyjścia. Jedno jest usytuowane z przodu domu, od razu można wyjść na chodnik, jest dostęp do ulicy. Drugie wyjście jest z tyłu domu. Nimi wychodzę sobie do ogrodu. Trochę mogło by być kłopotliwe, jakbym miała tylko te frontowe drzwi. Za każdym razem musiała bym chodzić dookoła domu, by dojść do ogrodu.

Drzwi przesuwne z tyłu domu 

nowoczesne drzwi przesuwne zewnętrzneMają z tyłu domu drzwi zewnętrzne można swobodnie i najkrótszą drogą dojść do ogródka. Dotychczas miałam takie drzwi drewniane zamykane na klamkę. Na pewno wiecie o jakie mi chodzi. to najbardziej powszechne drzwi w każdym pomieszczeniu. Ale jakiś czas temu miałam powiększane wyjście z tyłu domu. Robiliśmy taras i stwierdziliśmy, że dobrze by było mieć takie większe drzwi. Te wąskie nie bardzo pasowały. Dlatego powiększając wyjście z domu od strony ogrodu musieliśmy z konieczności wymienić drzwi. Ale już nie kupiliśmy większych drzwi na klamkę tych zwykłych. Tylko zdecydowaliśmy się kupić nowoczesne drzwi przesuwne zewnętrzne. W dodatku są one szklane z drewnianą oprawą. Można je przesunąć zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Nie musimy otwierać ich na oścież, tylko wystarczy przesunąć w lewo lub prawo. To wygodne wyjście z domu. Wstawienie takich drzwi wcale nie jest skomplikowane, choć na pierwszy rzut oka może się takim wydawać. Ale po zapoznaniu się z instrukcją montażu widzimy, że jest to bardzo proste. Trzeba najpierw zamontować szyny na dole, jak i u góry wejścia i włożyć w nie dwa skrzydła drzwiowe, które są umieszczone na specjalnych okrągłych wałkach. Takie drzwi mają od środka jak i na zewnątrz blokady, także na noc lub jak gdzieś wychodzimy i nikogo nie będzie w domu możemy takie drzwi przesuwne zamknąć.

Jeśli lubicie wygodę to warto zastanowić się nad założeniem drzwi przesuwnych. Bardzo łatwo je się montuje, a korzystanie z nich jest czystą przyjemnością. Bardzo szybko te skrzyła drzwiowe się przesuwają. Można kupić takie, gdzie drzwi przesuwają się tylko na jedną stronę lub na obie. To zależy od was, jak wam będzie wygodnie. Bez względu na to takie drzwi można łatwo zablokować, by się nie otwierały. Także w nocy możemy spać spokojnie nikt przez nie wejdzie.

Jak wyglądają nasze świąteczne stoły<< >>Gdzie i jak zorganizować imprezę firmową