Zalety nowoczesnych wiertarko-wkrętarek marki Hitachi

 

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien posiadać w swoim domu podstawowe narzędzia służące do naprawy i montażu. Takim narzędziem jest z pewnością wiertarko-wkrętarka. Przydaje się ona nie tylko do tego, by umieścić w ścianie śrubę, wykręcić gwoździa, ale i w wielu innych sytuacjach.

Kompaktowe, poręczne i lekkie wiertarko-wkrętarki

hitachi ds10dalNa polskim rynku popularnością cieszą się np. wiertarko-wkrętarki marki Hitachi. Wśród nich znajdują się wiertarko-wkrętarki bateryjne 10,8V. Są to urządzenia posiadające nowoczesną konstrukcję. Najważniejsze jest jednak to, że urządzenie jest lekkie, dlatego praca jest przyjemna. Nie dochodzi do obciążenia stawów ramiennych, barkowych, łokciowych i innych, bo praca z taką wiertarko-wkrętarką nie wymaga użycia dużej siły. Takie urządzenie jak hitachi ds10dal jest kompaktowe, dlatego posługiwanie się nim jest łatwe. Poręczność urządzenia sprawia, że jest ono chętnie wybierane przez klientów sklepów z elektronarzędziami. Sprzęt można zamówić nawet przez internet. Wiertarko-wkrętarka Hitachi umożliwia nie tylko wkręcanie, ale również wykręcanie i wiercenie. Moment obrotowy tej wiertarko-wkrętarki jest bardzo wysoki i wynosi aż 36 Nm. Dodatkowo regulacja momentu obrotowego ma aż 22 poziomy, które można swobodnie dostosowywać do wykonywanej pracy. Prędkości obrotowe są dwie – mała i duża. Do tego dochodzi jeszcze obrót prawo/lewo i elektryczny hamulec.

Zadaniem elektrycznego hamulca w urządzeniu jest zwiększenie efektywności pracy. Rękojeść urządzenia posiada specjalną warstwę antypoślizgową, co zapewnia bezpieczeństwo pracy. Warto wspomnieć, że do zasilania wykorzystuje się baterie Li-ion, które nie mają efektu pamięci i są ładowane do pełna zaledwie przez 40 minut. W wiertarko-wkrętarce znajduje się profesjonalny uchwyt z blokadą, a także oświetlenie pola pracy.

 

Dobrze oklejony samochód<< >>Modne kolczyki dla najmłodszych