Zakładanie krat rolowanych w sklepach

Założyłam razem ze znajomymi punkt kosmetyczny i sprzedażowy w lokalnej galerii handlowej. Długo czekałyśmy, żeby się rozwinąć i trochę zajęło nam uzbieranie środków na wyposażenie salonu, kupno artykułów i zorganizowanie wszystkiego wg naszej wizji. Musiałyśmy początkowo zdecydować się na rezygnację z krat i tym samym fizyczne zamykanie dostępu do środka na noc.

Rolowana krata idealnym zabezpieczeniem w sklepie

kraty rolowane do sklepuNie mogłyśmy jednak spać po nocach. Miałyśmy ostatni punkt w całej galerii, który w taki sposób nie był chroniony. Później usłyszałyśmy, że do podobnego sklepu w innej galerii się włamano. To był koniec wątpliwości – musiałyśmy założyć jak najlepsze kraty rolowane do sklepu. W końcu w środku miałyśmy zarówno asortyment do kupna, jak i nietani sprzęt. A praktycznie ułatwialiśmy potencjalnemu złodziejowi pracę. Załamałybyśmy się, gdyby coś takiego się stało. Zaczęłyśmy więc szukać najlepszych możliwych krat. Dogadałyśmy się z panami, którzy się tym zajmowali, ustaliliśmy wszyscy bardzo szybki termin ich założenia i nawet wyszło nas to taniej, niż zakładałyśmy. Nie da się nie odczuć różnicy prowadzenia działalności, która jest non stop otwarta i stwarza zachętę dla potencjalnych złodziei, a prowadzenia punktu, który jest szczelnie na noc zamykany. Nie wolno pozostawiać takich rzeczy losowi, by tylko prowokujemy niebezpieczne sytuacje.

Z perspektywy czasu nie potrafimy nawet zrozumieć, dlaczego zostawiłyśmy to na sam koniec. To było bardzo nieodpowiedzialne. Na przeciwko nas jakaś para też zakładała nowy sklep i chcieli wstrzymać się z kratami do później. Poradziłyśmy im jednak, by z takimi rzeczami nie czekali, by nigdy nie wiadomo, kiedy coś złego może się wydarzyć. A nie warto nie przesypiać nocy z takich powodów.

Meble w Krakowie<< >>Problem nietrzymania moczu u kobiet