Zagraniczne obozy językowe coraz bardziej popularne

Nikogo nie trzeba przekonywać, iż znajomość jęz

yka obcego to dziś podstawa. Najbardziej popularnym jest oczywiście cały czas język angielski, jednakże coraz więcej firm poszukuje także osób ze znajomością takich języków jak francuski, rosyjski czy nawet chiński.

 

Obozy językowe, na których można nauczyć się języka obcego, np. francuskiego we Francji są coraz bardziej popularne

francuskiKażdy rodzić wie też, że im szybciej jego dziecko zacznie się uczyć języka obcego tym lepiej. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem cieszą się chociażby przedszkola anglojęzyczne czy też np. obozy językowe dla starszych trochę dzieci. Te ostatnio również cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony rodziców i ich dzieci. Rodzice wprost przyznają, zwłaszcza ci, którzy swoje dziecko wysyłają na obóz językowy po raz kolejny, że najlepiej dziecko nauczy się języka angielskiego w Anglii, francuski we Francji a rosyjskiego w Rosji. I trudno się z tym nie zgodzić, badania pokazują, że dzieci, które przynajmniej raz wyjechały chociażby na dwutygodniowy obóz językowy o wiele lepiej radzą sobie z językiem obcym. Oferta tego typu wyjazdów – będących połączeniem nauki oraz zwiedzania innego państwa – jest na polskim rynku coraz szersza. Coraz więcej powstaje szkół językowych, które organizują tego typu wyjazdy. I jak przyznają ich właściciele zainteresowanie jest duże. Każdego roku na kurs językowy do np. Anglii wyjeżdża coraz więcej osób i to coraz młodszych. Rodzice również są zgodni co do wysyłania ich dzieci na kursy językowe: ,,Moje dziecko nie dość, że znacznie poprawiło swój angielski to jeszcze miało możliwość zobaczenia Londynu. Na kursy językowe jeździ od trzech lat i po rozmowach z nauczycielem angielskiego wiem, że różnica jest ogromna.

Za kilka lat, kiedy moje dziecko wejdzie na rynek pracy angielski będzie podstawą dlatego też dokładamy wszelkich starań do tego aby jak najlepiej go do tego startu przygotować.” – przyznaje mama siedemnastoletniego ucznia liceum ogólnokształcącego.

Każdemu polecam witrynę:

http://www.lingwista.com.pl/page_kursy-francuskiego-we-francji.html

Recykling tworzyw – bezpieczna planeta<< >>Jak tanie domki letniskowe odmieniły moje życie