Zabawna, męska koszulka na zamówienie

 

Mój chłopak ma niedługo imieniny. Co prawda nie obchodzi ich tak hucznie, jak urodzin, ale wypadałoby mu podarować jakiś chociaż symboliczny prezent. Znam go bardzo dobrze, w końcu mieszkamy razem od kilku lat i planujemy razem ślub. Zaskoczył mnie jednak fakt, że mam totalną pustkę w głowie, jak chodzi i pomysł na prezent.

T shirt z napisem idealny na prezent

zabawne t shirty dla mężczyznMoje koleżanki zawsze mi powtarzały, że mają ogromne wyzwania z wyborem prezentu dla swojego chłopaka. Mama zaś mówiła, że mężczyznom trudniej jest coś kupić, niż kobiecie. Nie do końca się z tym zgadzałam, bo zawsze doskonale wiedziałam, co podaruje tacie, bratu czy też chłopakowi. Limit kreatywnych pomysłów się jednak wyczerpał i to szybciej, niż się spodziewałam. Stanęłam obecnie przed dylematem wyboru upominku imieninowego dla mojego chłopaka. Nie miałam kompletnie pojęcia, co mu się przyda, bo wszystko, co do tej pory było potrzebne, już mu kupiłam na inne okazję. Będąc już na skraju rozpaczy, trafiłam niespodziewanie na stronę internetową, w której zobaczyłam zabawne t shirty dla mężczyzn, wykonywane na zamówienie. Pomyślałam, że to będzie strzał w dziesiątkę. Po pierwsze zaczyna się lato, a po drugie- wymyśliłam zabawny napis, który zlecę do nadrukowania. Napis ten idealnie oddawać będzie charakter mojego chłopaka i na pewno mu się spodoba. A koszulka zawsze się przyda, tym bardziej, że te, które znalazłam, wykonane są z wysokiej jakości materiału. Jak tylko dostanę przesyłkę, ładnie koszulkę zapakuje i wręczę chłopakowi.

Wybór prezentu dla jakiegokolwiek ważnego w moim życiu mężczyzny nie był nigdy wyzwaniem. Aż do niedawno, kiedy to kompletnie nie miałam pojęcia, co kupić mojemu chłopakowi na prezent imieniowy. Na szczęście ostatecznie udało mi się znaleźć inspirację i zamówiłam mu zabawny t- shirt.

 

Zaprojektowanie śmiesznego kubka dla dziewczyny<< >>Maski antysmogowe z neoprenu