Zabawa na weselu w Warszawie – tylko z fotobudką!

Pochodzę z rodziny o tradycyjnych poglądach. Na dłuższą metę trudno tak żyć. Zwłaszcza, iż uważam się za nowoczesna osobę z nowego pokolenia. Wiedziałam, że czeka mnie ciężka przeprawa z rodzicami, kiedy postanowię wziąć ślub. Słowo „kompromis” nie istnieje w ich słowniku. Postanowiłam jednak znaleźć sposób…

Wesela i fotobudki…

fotobudka na wesele warszawaKwestia wesela jest od paru miesięcy na porządku dziennym. Każda rozmowa kończy się jednakowo – wykładaniem swoich racji. Moi rodzice uznają tylko własny punkt widzenia. Nie zdają sobie sprawy z tego , czego ja chcę. Sama nie wiem, jak to zrobiłam, ale udało mi się nieco nagiąć ich staroświeckie poglądy. Nie mogłam się przecież zgodzić na udział ludowego zespołu muzycznego w roli wodzireja! Co to, to nie. Postanowiłam zaskoczyć rodzinę własną atrakcją weselną. Poszukałam ogłoszenia w Internecie o treści: „fotobudka na wesele Warszawa” i pełna werwy załatwiłam wszelkie formalności. Chwilę potem miałam już załatwioną fotobudkę na moje własne wesele! Już widzę miny rodziców i gości – wpadną pod stół z wrażenia. Dowiedziałam się, że taka atrakcja robi ostatnio furorę na weselach. Podobno goście są w stanie zostawić wszystko, byle tylko zrobić sobie zdjęcie. Śmiechu przy tym co niemiara! Już widzę poważną twarz wujka Zdzisia w czapce Papy Smerfa! Albo ciotkę Basię w egipskim turbanie! Co ważne, fotobudkę wynająć można na cały czas trwania uroczystości, co mnie bardzo cieszy. Czytałam, że ta atrakcja przyciąga tłumy ludzi. Zobaczymy, jak będzie u nas. 

Mam nadzieję, że moje przewidywania okażą się prawdziwe. Nie wyobrażam sobie porażki. To byłaby katastrofa! Sądzę jednak, że goście będą dobrze się bawili. Zwłaszcza korzystając z atrakcji,którą im zapewniłam. Tym sposobem wszyscy dostaną jakiś prezent – to będzie wieczna pamiątka. Już nie mogę się doczekać!

Gaśnice samochodowe<< >>Mocna antena do radia CB