Wynajem apartamentu nad morzem

Wiele osób, które chcą spędzić spokojne wakacje nad morzem nie chce mieszkać w hotelach. Szczególnie w okresie szczytu wakacyjnego w lipcu i sierpniu wielu turystów chce uniknąć wakacyjnego tłoku w hotelach i chce wynająć spokojny apartament z własną kuchnią i łazienką. Czy łatwo jest znaleźć takie apartamenty nad polskim morzem? Czy w polskich kurortach baza apartamentów jest już rozbudowana? 

Poszukiwanie apartamentu nad morzem

apartament nad morzemNajwięcej apartamentów z nadmorskich miast posiada Sopot. Miasto należące do trójmiasta, jest najbardziej popularnym nadmorskim kurortem w Polsce. Miasto jest tez gospodarzem corocznego festiwalu muzycznego oraz wielu innych imprez kulturalnych. Oferta apartamentów w tym mieście jest największa. Od małych 20 metrowych apartamentów do dużych dwupoziomowych mieszkań. Ceny apartamentów wahają się od 150 do 1000 złotych za dobę. Cena apartamentu różni się w zależności odległości od morza oraz standardu wyposażenia. W Sopocie najdroższy apartament nad morzem kosztuje 1000 złotych za dobę, a jest to tylko 25 metrów kwadratowych. Pokój z kuchnią oraz łazienka. Drugim miastem, gdzie baza apartamentów jest duża to Ustka. Miasto położone w powiecie słupskim od kilku lat rozwija bazę noclegową. 9 lat temu jeden z deweloperów wybudował kompleks apartamentów 100 metrów od morza. Apartamenty są w stu procentowych przeznaczone na wynajem. ceny wahają się od 100 do 800 złotych za dobę. 

Trzecim miastem w którym można znaleźć elegancki apartament są Międzyzdroje. Na kolejnym miejscu znajdują się: Kołobrzeg i Mielno. Oferta nie jest jednak tak bogata jak w dwóch opisanych miastach. Rynek wynajmu apartamentów będzie się w Polsce rozwijał. Jest to związane z bogaceniem się społeczeństwa oraz zwiększająca się z roku na rok liczba turystów zagranicznych. Kupno apartamentu na wynajem wydaje się też dobrym pomysłem na inwestycje.

W ofercie miałem wiele modnych okularów<< >>Sprawdzone gabinety kosmetyczne