Wymiana kabla w serwisie komputerowym

Mieszkam w Koszalinie i kilka dni temu, mój komputer uległ awarii. Po włączeniu, nie chce wystartować system i najprawdopodobniej spalił się dysk. Nie miałem jak tego sprawdzić na własną rękę, dlatego zdecydowałem się skorzystać z pomocy serwisu.

Zaniesienie komputera do serwisu komputerowego

serwis komputerowy koszalinNigdy przedtem nie korzystałem z usług serwisów komputerowych. Znalazłem w internecie reklamę serwisu całkiem niedaleko mnie, dlatego zadzwoniłem właśnie tam, aby nie mieć problemu z transportem komputera. Po zatelefonowaniu, odebrała bardzo miła kobieta, która poprosiła o przyniesienie komputera do miejsca, gdzie jest ich serwis komputerowy Koszalin jest dosyć dużym miastem, a przetransportowanie dosyć nieporęcznego komputera bez samochodu byłoby dosyć trudne. Do samego serwisu miałem tylko kilkaset metrów, dlatego nie było to dla mnie żadnym problemem. Po zaniesieniu komputera, mogłem zaczekać kilkanaście minut aby dowiedzieć się, co się właściwie z tym komputerem stało i co jest do wymiany. Tak jak powiedzieli, piętnaście minut później dowiedziałem się, że z dyskiem jest wszystko w porządku. To kabel SATA popsuł się z biegiem czasu. Nie mam pojęcia jak to możliwe, ale został on naderwany w połowie, przez co kilka kabli kompletnie się przerwało. Wymiana całego kabla SATA na nowy i ponowne podłączenie dysku rozwiązały cały problem. Po zapłaceniu niewielkiej kwoty, bardzo serdecznie podziękowałem za szybką i skuteczną diagnozę. Cieszę się, że w moim pobliżu znajduje się tak dobry i sprawny serwis komputerowy.

Każdej osobie mogę polecić skorzystanie z takiej usługi. Nie tylko oszczędzimy sobie masę czasu, jeżeli mielibyśmy naprawiać uszkodzenie na własną rękę, ale również zapobiegniemy innym awariom, gdyż nie wszystko uda nam się od razu zauważyć.

Warszawskie warsztaty dla dzieci<< >>Czym jest pop-up store?