Wykonanie reklamy zewnętrznej

Moja firma na rynku nie istniała długo, ale starałem się pozyskiwać jak najwięcej klientów. Oferowałem różnego rodzaju oferty a w mojej agencji reklamowej pracowali najlepsi i doświadczeni ludzie. Obsługiwałem raczej mniejszych przedsiębiorców, ale natrafiła mi się okazja.

Zlecenie wykonania reklamy zewnętrznej przez dużą firmę

reklama zewnętrzna łódźZgłosił się u mnie znany producent napojów gazowanych i pytał o reklamę zewnętrzną. Przedstawiłem mu warunki współpracy oraz wstępny kosztorys. Klienta interesowała reklama zewnętrzna łódź wraz z projektem i wtedy cena była nieco wyższa. Producent wyraził chęć współpracy z moją agencją reklamową i zleciłem to zadanie swoim najlepszym pracownikom. Sam osobiście nadzorowałem ten projekt, ponieważ było to najważniejsze zlecenie dla mojej agencji i wszystko musiałem mieć pod kontrolą. Projekt wykonał Mateusz i był on bardzo precyzyjnie zaplanowany. Od razu przedstawiłem producentowi projekt reklamy zewnętrznej i był bardzo zadowolony. Jego reakcja mnie cieszyła, bo nie musiałem nanosić żadnych poprawek. Sporo czasu zajęło wykonanie tego projektu, ponieważ musiał być wykonany najlepiej. Mateusz dał z siebie wszystko co zostało docenione przez klienta. Zabrałem się więc za realizację projektu. Reklama miała znajdować się w centrum miasta, klient wykupił tam miejsce i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Reklama zewnętrzna miała być dostępna przez miesiąc czasu. Z zadania wywiązałem się znakomicie i otrzymałem za nie odpowiednią zapłatę.

Po tym zleceniu więcej klientów się do mnie zgłaszało i obsługiwałem duże firmy. Wiedziałem, że tak się zadzieje, bo obsłużyłem największego producenta w kraju i to zagwarantowało mi sukces. Powodziło mi się coraz lepiej i nawet zatrudniłem więcej osób w swojej agencji.

Dobrze zacienione altany ogrodowe ze strzechą<< >>Najlepsze rolety do siłowni