Współpraca z producentem od oświetleń

Jako właściciel sporej restauracji zawsze zwracałem uwagę na wygląd pomieszczenia w którym pracuję. Tak na prawdę to była wizytówka dla całej mojej firmy i zatrudniłem doświadczonego projektanta wnętrz. Jednak to było pięć lat temu i teraz lokal potrzebował małego remontu aby przywrócić mu dawną świeżość.

Nowe oświetlenie led w mojej restauracji 

producent oświetlenia ledNajbardziej zainspirował mnie argentyński lokal w którym byłem rok temu. Wtedy postanowiłem, że tutaj w Polsce zrobię z czasem coś podobnego. Na pierwszy ogień szła główna sala oraz miejsca przy barze. Wybrany przeze mnie producent oświetlenia led był gotowy do współpracy. Już jakiś czas temu ustaliłem z nim jakie lampy ma mi przywieść. Nasza współpraca była bardzo wygodna, ponieważ miałem czas, żeby wszystko dokładnie przemyśleć. Na dodatek mój producent oferował mi za stałą współpracę darmowy montaż. Musiałem przyznać, że nie znałem się na elektronice i to było dla mnie bardzo wygodne rozwiązanie. Zatrudnienie kogoś z zewnątrz do montażu wiązałoby się z dodatkowymi kosztami. Tak na prawdę przy takiej ponownej inwestycji w lokal liczył się dla mnie każdy grosz. Oczywiście efekt końcowy był bardzo przyzwoity i cieszyłem się, że wszystko odbyło się bez problemów i komplikacji. Moje nowe oświetlenie led zrobiło na mnie pewne wrażenie, ponieważ całkowicie odmieniło restaurację. Bałem się trochę czy nie przesadziłem, ponieważ całkowicie zmieniłem klimat. Każda zmiana miała swoje mocne i złe strony.

Oczywiście chciałem osobiście sprawdzić reakcję swoich klientów i zleciłem wykonanie specjalnych ankiet, które miały mi pomóc w ocenie. Na szczęście wyniki były pozytywne. Nowe światła przypadły do gustu moim gościom. Na dodatek większość z nich twierdziła, że nowy wystrój jest ciekawszy od poprzedniego. 

Walizki i podróż autostopem<< >>Wypożyczalnie skuterów