Wpływam na wyższą sprzedaż pościeli dla dzieci

Jestem zatrudniona na umowę op pracę od trzech lat. Mój szef zaproponował mi właśnie nowe stanowisko. Na początku zastanawiałam się czy się na nie zgodzić ale stwierdziłam, że to jest dla mnie spora szansa dlatego się zgodziłam. Od przyszłego tygodnia będę asystentką mojego szefa.

Dostałam awans od producenta pościeli

producent bezpiecznej pościeli dziecięcejPracuję w firmie, która jest najlepszym producentem pościeli dziecięcej. Szefa dotychczasowa asystentka dostała inna prace i postanowiła się zwolnić. Karolina poleciła mnie sugerując, że zawsze bardzo dokładnie wykonuję wszystkie polecenia i będę odpowiednią osobą na tym stanowisku. Nie mogłam nie skorzystać z tak dobrej oferty. jako asystentka będę odpowiedzialna za bardzo dobre reklamowanie naszych produktów. Pościel dziecięca, która jest przez nas sprzedawana jest bardzo dobrej jakości. Wielu klientów chwali nasze produkty. Będę musiała pomyśleć o strategi jaka najlepiej przyjąć żeby nasze produkty sprzedawały się jeszcze w większej ilości. Producent bezpiecznej pościeli dziecięcej ma wiele zamówień i nie narzeka na brak pracy. Karolina przed odejście wprowadzi mnie we wszystkie obowiązki żebym wiedziała jak prawidłowo wykonywać swoja pracę. Jestem jej wdzięczna, ze spokojnie mi wszystko tłumaczyła. Producent bezpiecznej pościeli dziecięcej ma bardzo dobra renomę i chciałabym zrobić wszystko poprzez swoją pracę żeby tak zostało i z dnia na dzień było jeszcze lepiej. Pościel dziecięca jest przez nas sprzedawana w sklepach stacjonarnych a także w naszym sklepie internetowym.

Nasza firma bardzo dobrze się rozwija. Ja już od roku pracuję jako asystentka. Świetnie daję sobie radę. mam sporo pomysłów a mój szef jest ze mnie zadowolony. To dla mnie najważniejsze wyróżnienie. Mogę się rozwijać i całkiem dobrze zarabiać.

Zdecydowałam się zatrudnić DJa na wesele<< >>Komfortowe modele foteli biurowych