Własny pomysł na biznes czyli torby reklamowe

Dwa lata temu otworzyłam razem z bratem własną firmę produkcyjną. Kupiliśmy trzy maszyny, postawiliśmy je w starym garażu taty i zaczęliśmy produkcję. Jakim sposobem wpadliśmy na to, żeby akurat produkować torby reklamowe to sama nie wiem.

Torby reklamowe i firma

torby reklamoweZ początku mieliśmy zamiar otworzyć jakiś sklepik ponieważ to nie wymagało właściwie żadnych nakładów własnych. Ale jakoś tak w trakcie długich rozmów zeszliśmy na produkcję i ostatecznie na torby papierowe. Przez jakiś czas badaliśmy nasz lokalny rynek i okazało się, że w całym Poznaniu nie było ani jednej firmy tego typu. Zorientowaliśmy się jak wygląda produkcja co nie było wcale łatwe. W końcu kupiliśmy trzy maszyny używane i byliśmy gotowi do rozpoczęcia produkcji. Największą trudność sprawił nam surowiec. Jego zakup był bardzo kłopotliwy ale też przez bardzo długi czas nie mogliśmy znaleźć odpowiednich informacji na ten temat w internecie. Dzwoniłam do kilku podobnych firma ale nigdzie nie byli chętni udzielać nam informacji. Dostałam tylko kilka standardowych ulotek reklamowych. W końcu udało nam się jednak znaleźć przydatne informacje na zagranicznych stronach internetowych i wreszcie udało nam się sprowadzić odpowiedni materiał. Osobno produkowaliśmy torby papierowe i osobno drukowaliśmy na nich reklamy. Na początku wydrukowaliśmy kilkaset toreb reklamowych naszej własnej firmy i w ten sposób się reklamowaliśmy.

Zaraz znalazło się kilka pierwszych zleceń. Teraz pracujemy już po kilkanaście godzin dziennie i ledwo się wyrabiamy. Zamierzamy w najbliższym czasie zatrudnić pierwszego pracownika.

Więcej informacji na stronie : http://torbydlafirm.pl

Fotografia ślubna pokonała amnezję<< >>Nosidełko ergonomiczne i inne akcesoria