Wielki dzień na trybunach sportowych

Od zawsze uwielbiałem piłkę nożną. Już od dziecka oglądałem prawie wszystkie mecze. Każdy turniej był dla mnie ogromnym przeżyciem. Miałem swoją ulubioną drużynę, której chętnie kibicowałem. Byłem prawdziwym fanem tego sportu.

Wspaniałe urodziny na trybunach

trybuny sportoweMiłość do piłki wszczepił we mnie mój starszy brat. Spędzaliśmy całe dnie na grze wraz z naszymi sąsiadami. Byłem naprawdę dobry. Z czasem dostałem się do szkolnej drużyny i stałem się gwiazdą szkoły. Wszyscy mi bardzo kibicowali. W dniu swoich siedemnastych urodzin czekała mnie bardzo miła niespodzianka. Dostałem niesamowity prezent w postaci dwóch biletów na mecz swojego ulubionego zagranicznego zespołu. Byłem wniebowzięty. To były moje najpiękniejsze urodziny. Nie mogłem się doczekać. Na całe wydarzenie musiałem polecieć samolotem. Jako swojego towarzysza wybrałem swojego tatę. Bardzo się ucieszył. Kupiliśmy wszystkie potrzebne akcesoria prawdziwych kibiców. Mieliśmy koszulki oraz flagi. Gdy weszliśmy na stadion poczułem się niesamowicie. Trybuny sportowe były pełne. Tłum ludzi przyjechał ze wszystkich stron świata aby wspierać swoich ukochanych sportowców. Myślałem, że krzesełka stadionowe nie dadzą rady pomieścić tylu ludzi. Wtedy ojciec wytłumaczył mi, że nie którzy mają miejsca stojące. To był bardzo ważny mecz. Byłem bacznym obserwatorem. Zachwyciła mnie architektura tego miejsca.

Wszystko było dopracowane z należytą starannością. Nawet siedziska stadionowe zostały wykonane ze specjalnego materiału, który uniemożliwił pocenie się. Tata najbardziej zachwycony był organizacją całego wydarzenia.

Prawnicy w Polsce<< >>Malowanie figurek z Warhammera i buszowanie w antykwariacie