W ofercie miałem wiele modnych okularów

Jako właściciel salonu optycznego zawsze dbałem o posiadany asortyment. Moja oferta była skierowana do ludzi w każdym wieku, gdzie każdy klient mógł znaleźć odpowiednie dla siebie okulary. Dzięki temu właśnie na brak klientów nie mogłem w ogóle narzekać.

Sprzedaż markowych okularów męskich 

okulary Gentleman dla mężczyznWspółpracowałem ze znanym producentem opraw okularowych i zawsze dostawałem informacje o nowościach. Regularnie odwiedzał mnie przedstawiciel handlowy, z którym miałem dobre relacje. Lubiłem tego chłopaka, bo był konkretny i zawsze oferował mi najlepsze produkty. Ostatnio jak się u mnie pojawił to zaprezentował mi okulary Gentleman dla mężczyzn, które były bardzo stylowe. Dowiedziałem się, że był to ostatni krzyk mody i musiałem posiadać je w swojej ofercie. Mężczyzn głównie interesowały markowe okulary i już wiedziałem, że sprzedaż będzie zadowalająca. Przedstawiciel przyjął moje zamówienie i po dwóch dniach dotarły do mnie okulary, które umieściłem natychmiast na wystawie sklepu. Oprawki były bardzo eleganckie i gustowne. Z uwagi na fakt, że sam nosiłem okulary to postanowiłem przymierzyć sobie oprawki, które najbardziej mi się spodobał. Wyglądałem w nich świetnie i o wiele młodziej co zachęciło mnie do wymiany okularów. Zgodnie z założeniami mężczyźni chętnie kupowali nowe okulary, które posiadałem w sprzedaży i w zasadzie to one sprzedawały się w największych ilościach. Zadzwonił do mnie po jakimś czasie przedstawiciel, by dowiedzieć jak idzie sprzedaż i mu o wszystkim opowiedziałem.

Mój salon cieszył się od zawsze uznaniem, ale od kiedy do sprzedaży wprowadziłem te nowe okulary to było jeszcze lepiej. Nigdy nie narzucałem za wysokiej marży, bo miałem świadomość, że na cenę klienci również zwracali ogromną uwagę. Ja sam tak robiłem.

Doświadczeni fachowcy od architektury<< >>Wynajem apartamentu nad morzem