Turystyczny Trans 2.0

 

Jeśli szukamy roweru trekkingowego, który sprawdzi się na każdej trasie, ale jednocześnie posłuży do codziennych, miejskich przejażdżek, warto zorientować się w ofercie firmy Kross. Ze szczególnym uwzględnieniem flagowej serii Trans. 

Klasyczny Trans 2.0 od Krossa

kross trans 2.0Seria trekkingowych rowerów Trans, zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest ona najlepiej dopracowaną i świetnie wyposażoną produkcją. Rowery z tej serii mają numery, które identyfikują je z rodzajem posiadanego wyposażenia oraz przedziału cenowego. Trans 2.0 to rower z niższym modelem serii, czyli produkcją na miarę możliwości i umiejętności początkujących i średniozaawansowanych rowerzystów. W tym modelu mamy aluminiową, lekką ramę, która stanowi bazę konstrukcji. Opiera się ona na dwudziesto ośmio calowych kołach, które zapewnią nam bardzo małe opory toczenia. Kross Trans 2.0 jest wyposażony we wzmacniany bagażnik, który z łatwością uniesie sakwy podróżne, czy też średniej wielkości plecak. Za bezpieczne hamowanie odpowiedzialne są szczękowe V-Brake, niezawodne w każdym terenie. Trans 2.0 posiada pełny osprzęt, mianowicie: podpórkę, komplet błotników, komplet oświetlenia, wspomniany wcześniej, wzmacniany bagażnik, osłonę napędu. To wszystko sprawia, że jest nie tylko świetnie wyposażony, ale również ma bardzo dobre osiągi, w porównaniu z ofertami konkurencji. Warty podkreślenia jest też design tego modelu, który znacznie wyrasta ponad przeciętność i sprawia, że rower wygląda na droższy i lepszy.

Wybranie optymalnego roweru trekkingowego jest trudne. To trzeba przyznać. Jednak po uzyskaniu kilku wskazówek i zrozumieniu, że w tego typu rowerach najbardziej liczy się niezawodność, trudno jest się oprzeć wrażeniu, że Trans „dwójka”, to rower stworzony właśnie dla nas.

 

Fotelik samochodowy Recaro<< >>Oryginalne pudełka ozdobne