Telefoniczne składanie rezerwacji samochodu

Wypożyczenie samochodu jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Można to zrobić nie tylko przez internet, ale również możliwe jest zarezerwowanie telefoniczne konkretnego samochodu. Wystarczy zadzwonić do wypożyczalni i porozmawiać z konsultantem.

Dane potrzebne do wynajmu samochodu

wypożyczalnia samochodów warszawaZapyta on o konkretne rzeczy, aby wynajem auta w ogóle był możliwy. Warto więc wcześniej przygotować się do takiej rozmowy i wiedzieć, o co zostaniemy zapytani. Po pierwsze konsultant musi dowiedzieć się, jaki model auta nas interesuje. Jeśli chodzi np. o vany, to najczęściej dostępne są samochody marki Renault albo Peugeot, chociaż to zależy oczywiście od konkretnej wypożyczalni. W następnym etapie konieczne będzie wskazanie, o jakie miasto chodzi i gdzie ma zostać podstawiony wypożyczony samochód. Z pewnością wypożyczalnia samochodów warszawa zrobi wszystko, by klientowi było jak najbardziej wygodnie. Konsultanta będzie interesować także termin wynajmu. A to wszystko po to, by sprawdzić, czy w tym okresie dany samochód w ogóle będzie dostępny. Dopiero w kolejnym etapie operator pobierze dane, które są niezbędne do zarezerwowania samochodu na konkretny termin. Dzięki temu wydanie pojazdu w biurze zostanie znacznie przyspieszone. Należy przygotować na rozmowę z konsultantem kilka ważnych dokumentów. Najważniejsze są: imię i nazwisko oraz adres zameldowania. W kolejnym etapie zostaniemy poproszeni o podanie numeru pesel oraz numeru dowodu osobistego.

Z pewnością konsultant zapyta też o numer prawa jazdy. Samochód może wypożyczyć tylko osoba, która posiada aktualne prawo jazdy. Ważny jest także wydawca karty kredytowej. Jeżeli samochód wynajmuje firma, to potrzebne będą NIP firmy, wpis do ewidencji albo KRS, a także konkretne dane kierowcy, który będzie prowadził wypożyczony samochód.

Czym jest pop-up store?<< >>Dieta odchudzająca a stosowanie przekąsek