Taksówka w Szczyrku bardzo się przydaje

Uwielbiam podróżować. Kiedy byłem małym berbeciem moi rodzice zabrali mnie po raz pierwszy w góry. Pamiętam, że z ojcem zawsze zdobywaliśmy wysokie szczyty. Wtedy zaczęło się moje zamiłowanie do przekraczania wszelkich barier. Pewnego razu jednak mój tata złapał kontuzję i nie mogliśmy dostać się do naszego hotelu o własnych siłach. Na szczęście w Szczyrku jeżdżą taksówki i łatwo się tam dostaliśmy. Mieliśmy sporo szczęścia.

W Szczyrku można zamówić taksówkę

taksówka w SzczyrkuMoje życie jest pełne ruchu. Nieustannie udowadniam coś ludziom i pokazuję, że nie ma dla mnie żadnych granic. Jak powiedział kiedyś ktoś mądry, człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce. Trenuję sztuki walki, kitesurfing i uwielbiam wyczynowe biegi. Moim ulubionym jest tak zwany rzeźnik, czyli bieg na ponad siedemdziesiąt kilometrów w górach świętokrzyskich. Jednak chociaż cały czas jestem w rozjazdach i trudno mi znaleźć spokojną chwilę, każdego roku wracam do Szczyrku, gdzie rozpoczęło się moje zamiłowanie do podróży. Odwiedzam te same ścieżki, którymi podążałem jako mały brzdąc i wracam do domu taksówką. Przypominam sobie wszystko czego się wtedy nauczyłem. Moje pierwsze zdobyte szczyty, pierwsze pompki które robiłem, siniaki na rękach. Wszystko to ma dla mnie olbrzymie znaczenie, ale naprawdę rozczulające jest dla mnie wspomnienie ojca, który cały swój czas poświęcał mnie i który nauczył mnie jak żyć. Taksówka w Szczyrku przypomina mi, że nawet najsilniejsi ludzie potrzebują czasem pomocy. To uczy pokory.

Kiedy opuszczam Szczyrk łza kręci mi się w oku. Staram się odzyskać zimną krew i szybko wracam do mojego codziennego rytmu. Wiem jednak, że niezależnie od wszystkiego wokół wrócę do Szczyrku i jak co roku przejadę się taksówką, która przywołuje tyle wspomnień. Często chciałbym wrócić do chwil, które już minęły. Na szczęście na zawsze pozostaną w mojej pamięci przepiękne wspomnienia.

Wady i zalety firmowej imprezy integracyjnej<< >>Dla kogo są ogłoszenia "rent a room"?