Szkolenia bhp są potrzebne

Wiele osób zapewne uważa, że wszelkie szkolenia organizowane w ich firm to strata czasu. Przychodzi jakaś osoba w garniturze i opowiada nam o tym, jak powinniśmy się prezentować.

Przebieg szkolenia bhp

szkolenia bhpPoza tym, jak rozmawiać z klientem, jak robić dobre pierwsze wrażenie, jak się zachowywać na konferencjach z ważnymi klientami, czy też na co najbardziej zwracają uwagę szefowie. Mnie tez zawsze takie szkolenia nudziły, szczególnie jeśli opowiadane na nich przykłady były dla każdego oczywistością. W końcu każdy wie, ze do pracy nie przyjdę w szlafroku, nie będę przeklinać w obecności prezesa, ani nie będę zachowywała się wulgarnie w stosunku do naszych klientów. Kto nie wie takich rzeczy? Nawet stażyści, mimo iż są w tej pracy krótko, wiedzą co mają robić. Jednak było szkolenie, które moim zdaniem było bardzo potrzebne i były to szkolenia bhp Częstochowa. Większość pewnie powie, ze to też śmiertelnie nudne, ale mnie się akurat to szkolenie podobało i uważam, ze było ono potrzebne.
Prowadzący powiedział nam jakie rękawice robocze powinniśmy zamawiać dla naszych pracowników pracujących na budowie, omówił zasady pierwszej pomocy i sami mogliśmy przetrenować je na fantomie. Do tego wiemy teraz jak ważna jest odzież robocza, co robić, jeśli podczas budowy nastąpi jakieś nieprzyjemne i nieprzewidziane zdarzenie, na przykład coś się zawali, czy rozpocznie się pożar. Na koniec szkolenia wszyscy pracownicy pracujący na budowie, czyli nie my pracownicy biurowi, dostali buty robocze urgnet. Było to bardzo miłe. Na pewno sponsor tych butów też będzie zadowolony, bo dał kilak par butów, a ma za to świetną reklamę.

Nawet jeśli to szkolenie zawierało lokowanie produktu to i tak było bardzo dobrze przeprowadzone i uważam, że takie szkolenia bhp są potrzebne w każdej firmie, szczególnie budowlanej. Szkolenia bhp powinny się odbywać częściej.

Zamek do nakręcenia sceny filmowej<< >>Magik nie tylko jako atrakcja weselna