Świece zapachowe a relaks w kąpieli

Pakiety coraz częściej powstających salonów spa wyglądają może bardzo atrakcyjnie, ale są niestety kosztowne. Nie każdego stać, żeby wydać jednorazowo kilkaset złotych, a nawet tysiąc, żeby przez dzień lub dwa poddawać się masażom, kąpielom, maseczkom i peelingom pod okiem profesjonalistów.

Jak zrelaksować się podczas kąpieli?

Pachnąca wanna, świece zapachoweTaki wypad na pewno brzmi obiecująco, ale nie każdy będzie mógł z niego skorzystać. Jednak nawet w swojej łazience możemy poczuć się przez chwilę tak, jak w salonie spa. Przecież wszędzie możemy postawić sobie świece zapachowe, napuścić gorącej wody i wlać pielęgnującego płynu do kąpieli. Czemu by więc z tego nie skorzystać? No dobrze, zdecydowaliśmy się już na relaksacyjny wieczór. Co będzie nam do niego potrzebne? Na pewno konieczna jest wygodna wanna i kosmetyki do kąpieli. Nie musimy od razu kupować całej butli profesjonalnego żelu, wystarczy że mamy kule do kąpieli sprzedawane na sztuki, więc możemy kupić tylko jedną, na jeden wieczór. Kule do kąpieli nie są przez nas używane na co dzień, więc dadzą nam namiastkę spa, podobnie jak perełki do kąpieli, które pod wpływem ciepła otwierają się i uwalniają pachnący płyn do kąpieli. Jeśli do tego dodamy świece yankee candle to nie będziemy chcieli wychodzić z wanny, aż woda nie będzie całkiem zimna. Przyjemny płomień świecy i unoszący się w łazience zapach sprawi, że nawet po ciężkim dniu będziemy czuli się jak nowo narodzeni. Może nie będziemy mieli świeczki woodwick, takiej jak w salonie spa, ale każda świeca zapachowa będzie działała na nas w ten sam sposób, a jej wygląd jest sprawą drugorzędna. Nastrój relaksacji w łazience możemy przenieść do sypialni. Postawmy sobie koło łóżka kominek zapachowy, a w nim woski zapachowe, o tym samym zapachu do świece w łazience, żeby przedłużyć nasz odpoczynek.

Zawczasu przygotujmy sobie ciepłą kołdrę lub koc, żeby po gorącej kąpieli nie wychodzić na zimno. Leżąc na wygodnym posłaniu w otoczeniu aromatycznych zapachów nie tylko wypoczniemy, ale też łatwiej zaśniemy, bo będziemy odstresowani i mniej zmęczeni.

Ogrodzenia gabionowe- trwałe i solidne dzięki podmurówce betonowej<< >>Doskonałe zbiorniki na adblue