Stosowanie masła shea po kąpieli

Która z nas nie lubi brać długich kąpieli. A już po długim dniu pracy, który dodatkowo był stresujący. Na pewno wtedy marzycie o tym, by wskoczyć do wanny i poleżeć sobie tam w ciepłej wodzie, do której dodaliście olejków zapachowych. Ja taką kąpiel robię sobie raz w tygodniu. Najczęściej jest to piątek, ale może zdarzyć się inny dzień. Bez względu ile siedzimy w wannie, to potem trzeba się odpowiednio nawilżyć.

Stosowanie różnych kremów z masłem shea

masło sheaZawsze po skończonej kąpieli dobrze się osuszam i wtedy wyciągam swoje kremy do ciała. Osobno mam do rąk, stóp i na resztę ciała. Nieważne ile płynu było w wannie lub ile wlaliście olejków czy też jaki czas byliście w kąpieli zawsze warto się po niej nasmarować kremem. siedząc w wodzie nasza skóra może stawać się sucha. Dlatego trzeba ją nawilżyć. A ja znam jeden dobry sposób. Mianowicie trzeba stosować kremy do ciała. Teraz tyle ich jest w sklepach, że każdy wybierze coś dla siebie. Każdy kupi sobie taki zapach kremu, że bezie zadowolony. Ale ostatnio postanowiłam spróbować czegoś innego. To znaczy udałam się do swojej drogerii, by kupić kolejny krem, ale na półce dostrzegłam nowy produkt, który wczesnej na tych półkach nie stał. Było to masło shea. Mnie od razu skojarzyło się z masłem do chleba, jego konsystencja i zapach. Ale po przeczytaniu składu i wypróbowaniu testera widać było, że to masło shea ma bardziej gęstszą strukturę niż te kremy, które do tej pory stosowałam. Ale przez to bardziej nawilża i natłuszcza naskórek. Takie masło powinny stosować osoby, które mają bardzo suchą skórę. Ja mam taką skórę na kolanach i łokciach. Dlatego postanowiłam kupić sobie takie małe pudełko tego masła shea i wypróbować w domu. Może akurat będzie dla mnie dobry.

Jeśli kupujecie kremy, to warto rozejrzeć się po sklepowych półkach, czy czasami nie stoi jakaś nowość kosmetyczna. Zamiast od razu brać swój krem dobrze było by spojrzeć co stoi obok. ja tak ostatnio zrobiłam, gdy ż chciałam zmienić swój dotychczasowy krem i napotkałam na półce masła shea.

Kilka sposobów na przyswojenie języka angielskiego<< >>Pobieranie nasienia buhaja i jego ocena mikroskopowa