Sprawdzone gabinety kosmetyczne

Nigdy się tak nie denerwowałam jak przed moją wymarzoną randką. W końcu zwrócił na mnie uwagę kolega ze studiów o którego względy zabiegałam już długo, ale nawet mnie nie zauważał i traktował jak przyjaciółkę. W końcu mnie zauważył i umówiliśmy się do pizzerii. Musiałam wyglądać najlepiej jak mogłam.

Salon kosmetyczny zrobił mnie na bóstwo

gabinety kosmetyczne w WarszawieObeszłam wszystkie możliwe gabinety kosmetyczne w Warszawie, żeby znaleźć taki, w którym będą mieli dla mnie chwilę czasu, żeby mnie przyjąć. Udało mi się i trafiłam na wspaniały i elegancki salon. Akurat jakaś pani musiała pilnie wyjechać i zrezygnowała ze swojego makijażu permanentnego. Kosmetyczka zapytała mnie, co chciałabym zrobić i powiedziałam szczerze, że sama nie wiem, że udaję się na randkę i proszę o pomoc. Na początku kazała mi się zrelaksować i zrobiono mi paznokcie hybrydowe. Wybrałam sobie kolor miętowy z jakimiś czarnymi zdobieniami. Paznokieć wypiłowano mi na migdałka i szczerze mówiąc bardzo mi się to spodobało, nie wiedziałam, że od kształtu paznokcia może tak dużo zależeć. Następnie położyłam się na takim fotelu kosmetycznym, zmyto mi mój makijaż i nałożono maseczkę. Zapytałam, jakie ma właściwości ta maseczka. Pani powiedziała, że ma takie specjalne bardzo szybko działające maseczki ekspresowe, normalizujące cerę przed ważnymi wyjściami. jej działaniem było nawilżenie mojej skóry i dostarczenie jej składników odżywczych, ale też ujędrnienie i delikatny lifting. Po prostu żeby skóra promieniała jak nigdy.

Po wyjściu od kosmetyczki pomalowałam się i wyglądałam niesamowicie. Zyskałam pewność siebie i nie bałam się już tej randki. Muszę przyznać, że wszystko się udało i spędziłam wspaniały wieczór. Dobrze, że poszłam do kosmetyczki, bo dzięki temu czułam się sama ze sobą lepiej.

Wynajem apartamentu nad morzem<< >>Fotobudka atrakcją wesela