Ślub – jakiego fotografa wybrać

Do ślubu oraz wesela zostało dosłownie kilka dni, a my nadal razem z przyszłą żoną nie posiadaliśmy jeszcze odpowiedniego fotografa. Postanowiłem coś z tym zrobić oraz zainteresować się osobami, które funkcjonują na rynku i posiadają w tym temacie duże doświadczenie.

Wybór odpowiedniego fotografa

sesja ślubna w plenerze RzeszówTak, aby przede wszystkim znaleźć osobę, która podejmie się kompleksowej obsługi fotograficznej tych dwóch jakże ważnych wydarzeń. Każdy fotograf na ślub powinien przede wszystkim wyceniać wszystko w zależności od albo wykonywanych zdjęć, albo od czasu pracy, dlatego też wybrałem kilka osób spośród listy fotografów z mojego miasta, których portfolio mnie najbardziej zaciekawiło i mogłem już z powodzeniem powiedzieć, że wybrałem jedną z nich do realizacji tego zadania. Czasu było faktycznie niewiele więc miałem tylko nadzieję, że fotograf będzie miał wolny dzień akurat wtedy, kiedy planujemy ślub oraz wesele tak, aby mógł przyjechać na kilka godzin i zrobić bardzo ładne zdjęcia, a później jeszcze sesja ślubna w plenerze Rzeszów. Dowiedzieliśmy się także od fotografa, że musi on stawić się nawet na 2 h przed wydarzeniem, aby rozstawić cały sprzęt oraz ustawić światło, co nam się bardzo podobało, gdyż świadczyło tylko o tym, że fotograf jest profesjonalistą w swoim fachu i na pewno może podjąć się zadania bardzo sprawnie. Każdy z fotografów cechuje się przede wszystkim dużym doświadczeniem i faktycznie osoba, którą wybrałem podjęła się zadania świetnie.

Pokazaliśmy wykonane zdjęcia po paru tygodniach wszystkim gościom, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu i każdy mógł znaleźć na nim siebie. Nie bez znaczenia przy wykonywaniu fotografii ślubnej są także dekoracje oraz cały wystrój wnętrz, jednak o to musiałem zadbać już ja jako pan młody, który zajmował się organizacją pozostałych kwestii jeśli chodzi o ślub.

Ładne pokrowce na telefon<< >>Modele nowoczesnych zrywarek