Siostra będzie prowadzić sklep z moskitierami

Moja siostra dostała propozycję prowadzenia sklepu. Jej właścicielka jest w ciąży i szuka osoby do której ma zaufanie. Sklep z roletami prowadziła od sześciu lat. Wypracowała sobie renomę na rynku i chciałaby żeby osoba, która będzie ją zastępować nadal kontynuowała wizję, którą właścicielka do tej pory realizowała.

Moskitiery do montażu

moskitierySklep znajduje się w centrum miasta Bydgoszcz. Sklep ma spora powierzchnię. Firma zatrudnia kilkadziesiąt osób. Specjaliście znają się na swojej pracy. Rolety materiałowe są przez nich dobrze montowane. Rolety, które można kupić w sklepie są najwyższej jakości. Rolety dzień noc bardzo podobają się klientom, którzy bardzo chętnie je kupują. Rolety materiałowe nie są drogie a okno kiedy są zamontowane ładnie się prezentuje. Roletki sama mam w mieszkaniu i one pochodzą ze sklepu, w którym moja siostra pracuje. Siostra może kupić rolety materiałowe w niższej cenie i postanowiłam wykorzystać jej znajomości już jakiś czas temu. W ofercie sklepu są jeszcze stylowe moskitiery z Bydgoszczy, które są także montowane przez zatrudnionych w sklepie specjalistów. Sklep jest bardzo znany i doceniany w mieście. Siostra poradziła się mnie co ma zrobić. Chciałaby skorzystać z propozycji bo to dla niej awans ale nie jest pewna czy da sobie rade. Siostra ma wiele obaw ale stwierdziła, że nie powinna ich mieć. Przez cztery lata pracuje w sklepie i sprzedaje rolety. Zna się na nich jak nikt inny. Na pewno sobie poradzi ze wszystkimi innymi obowiązkami, które jej dojdą jak właścicielka pójdzie na zwolnienie. Właścicielka chce ją we wszystko wdrożyć.

Na czas jej nieobecności będzie dokonywała zamówień. Rolety są zamawiane od kilku dostawców i zazwyczaj firma współpracuje ze stałymi producentami. Zachęciłam siostrę, że podjęła wyzwanie bo to dla niej spora szansa.

Mikroskopowe badania połączenia spawanego<< >>Co mogą robić maszyny do pralin?