Serwis komputerów jako pomysł na biznes

Zawsze chciałem mieć własną działalność gospodarczą. Niestety nigdy nie mogłem znaleźć odpowiedniego zajęcia. Po ukończeniu nauki na uniwersytecie w Krakowie zostałem informatykiem. Chciałem robić coś w tym kierunku. Pewnego dnia odziedziczyłem pewną kwotę pieniędzy.

Serwis komputerów w Krakowie – to na prawdę dobry pomysł

serwis komputerów krakówPostanowiłem to zainwestować w coś własnego. Od tamtej pory mój serwis komputerów Kraków stał się moim głównym źródłem dochodu. Dzięki niemu mogę bez problemu utrzymać się w tym drogim mieście. Już podczas nauki wyrobiłem sobie pewnego rodzaju reklamę. Tam wykonywałem drobne zlecenia dla swoich przyjaciół. Nie musiałem inwestować w profesjonalne plakaty czy ulotki. Każdy mnie znał i polecał swoim znajomym. Na dodatek sam założyłem dla siebie stronę internetową i umieszczałem na niej aktualną ofertę. Bardzo rzadko zdarzało mi się robić jakieś promocje. Zazwyczaj ceny miałem stałe. Potrafiłem zrobić wszystko. Naprawa komputerów sprawiała mi prawdziwą przyjemność. Z czasem zatrudniłem nowego pracownika. Miałem tyle zainteresowanych, że sam nie dawałem sobie z tym wszystkim rady. Zazwyczaj wykonywałem formatowanie. Niestety od czasu do czasu zdarzały się naprawdę skomplikowane problemy. Ja musiałem sobie z nimi jakoś poradzić. Każdy wymagał ode mnie wielkiego zaangażowania.

Ja nigdy nie chciałem nikogo zawieść. Wiedziałem, że nie którzy nie odnajdują się w tej tematyce i potrzebują pomocy fachowca. Ja chciałem to wszystko zapewniać. Za pierwsze zyski modernizowałem swoje narzędzia i kupowałem lepsze akcesoria. To miało usprawnić moją codzienną pracę w serwisie.

Znalazłam prezent urodzinowy dla koleżanki<< >>Transport hds – na czym to polega?