Samochód dla dziecka

Nowoczesna technologia pozwala również na rozwijanie świata zabawek. Na półkach sklepowych co rusz możemy znaleźć zabawki stworzone dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym. Niektóre są nowością na naszym, polskim rynku, inne z kolei przechodzą prawdziwy renesans.

Nowoczesny samochód na akumulator

samochody na akumulatorNa pewno większość z nas kojarzy tę zabawkę ze swojego dzieciństwa. Wówczas była to prawdziwa nowość na rynku i choć w tamtych czasach samochodziki nie cieszyły się zbyt dobrą jakością, to popularnością już tak. Pomimo tego, że były wadliwe i niezbyt bezpieczne to należały do najbardziej wyczekiwanych zabawek przez maluchy. Dziś samochody na akumulator znów powracają do sklepów i również cieszą się coraz większą popularnością, aczkolwiek ich nowe odsłony są nieporównywalnie lepsze od tych z naszego dzieciństwa, tak pod względem jakości, jak i oczywiście bezpieczeństwa. Przede wszystkim do większości modeli dołączane są specjalne pilociki przeznaczone dla rodziców za sprawą których, dorosły może w każdej chwili zatrzymać pojazd lub ograniczyć jego prędkość. Pilociki nadają na takiej częstotliwości, aby żadne urządzenie w pobliżu nie mogło ich zakłócić. Jeśli chodzi o inne względy bezpieczeństwa to warto również dodać, że auta jeżdżą płynnie. Co to oznacza? Niegdyś stare modele miały tendencje do robienia tzw. kangurka, oraz szarpania. Dziś ten problem już nie występuje. Samochodziki powoli się rozpędzają i w taki sam sposób hamują, bezpiecznie wytrącając prędkość.

Nowoczesne akumulatory zainstalowane w tego typu autach pozwalają też na znacznie dłuższy czas zabawy przy jednocześnie krótkim ładowaniu. Akumulatory też są znacznie bardziej energooszczędne, niż przed laty. Same zabawki są także wyposażone w szereg nowoczesnych udogodnień jak: prawdziwe reflektory, zamiast naklejanych, radyjka, czy wejście na usb z którego dziecko może np słuchać ulubionych bajek.

Sprawdzone escape roomy w centrum Warszawy<< >>Zakup eleganckich naszyjników z pereł