Sala bankietowa w stylu country

Marzy Ci się wesele w stylu country połączony z cowboyskimi akcentami? To nic trudnego jeżeli zabierzesz się do pracy pracy odpowiednio wcześnie, my natomiast podpowiadamy jak to zrobić.

Sala bankietowa musi być odpowiednio udekorowana

sala bankietowaPierwszym krokiem do wprowadzenia odrobiny country do Waszego ślubu są dodatki do garderoby. Nie od razu musicie zakładać suknię oraz garnitur w kratę, mogą to być drobne dodatki jak buty cowboyskie, kapelusze, lasso przy spodniach pana młodego, odpowiednia fryzura panny młodej, czerwona chusta przy szyi, zamiast tradycyjnego kwiatu dla pana młodego może być przyczepiona gwiazda szeryfa, pomysłów jest co niemiara. Fajnym pomysłem będzie też zamiana tradycyjnego samochodu na dojazd do kościoła i na miejsce weselnego przyjęcia na konie, jeśli jednak nie potraficie jeździć konno można pomyśleć o wozie z sianem, będzie to na pewno bardzo oryginalny pomysł. Niezmiernie istotna jest też sala weselna. Najlepiej aby dom weselny był położony gdzieś na peryferiach, gdzie będzie polana i wybieg dla koni oraz stodoła. Idealną atrakcja dla najmłodszych będzie przejażdżka na koniu. Nie będzie to jednak łatwe jeżeli mieszkasz w dużym mieście jak Warszawa, Kraków czy Łódź. Poszukiwania możesz zacząć więc od obrzeża miasta. Jeżeli jednak nie chcesz aby dojazd był zbyt daleki, zadbaj aby sala bankietowa oraz ogród restauracji były odpowiednio udekorowane. Wnętrze, parkiet wraz ze ścianami musi być drewniany, najlepiej żeby było to naturalne drewno. Nie może również zabraknąć takich akcentów jak koła wozu i lassa zawieszone na ścianie, w kącie stojaki z siodłami i uprzężami dla koni. Zamiast tradycyjnych wazonów do kwiatów zastosuj metalowe wiadra. Natomiast tradycyjne szklanki, mogą zastąpić kufle.

Snopki siana w ogrodzie i stary, zepsuty powóz, parę kaktusów oraz poidła dla koni sprawią wrażenie, że znaleźliście się wprost na dzikim zachodzie. Wszystko to jest możliwe, wystarczy tylko chcieć.

Język przyszłości i zagraniczne obozy językowe<< >>Fachowy projekt organizacji ruchu