Rozmowa z kuzynką o hurtowni pościeli 3D

Nienawidzę zjazdów rodzinnych. Jak tylko jest jakiś pogrzeb, wesele, czy święta, to siedzę jak na szpilkach, bo te wszystkie ciotki, które łapią mnie za policzki mówiąc, że już tak wyrosłam, mimo, że mam już 30 lat, strasznie mnie drażnią i denerwują. Tak było i tym razem.

Ile hurtownia pościeli 3d może zarabiać?

hurtownia pościeli 3dZbliżały się jubileusz dziadków, więc gości było naprawdę dużo. Ja przyjechałam już wcześniej, aby móc z każdym witać się z daleka, i nie robić zamieszania. Tego nie lubiłam najbardziej. Przyszła do mnie moja kuzynka, która zawsze się wszystkim chwaliła. Od razu zaczęła mnie pytać czym się zajmuję. Mówiłam jej, że prowadzę sklep internetowy, w którym mam wspaniałą pościel 3d i miałam nadzieję, że zamknie się i pójdzie dalej. No ale ten temat ją zainteresował. Chciała się dowiedzieć, ile moja profesjonalna hurtownia pościeli 3d może zarabiać, i czy na wszystko mi starcza. Ta to miała tupet, miałam ochotę strzelić ją w zęby. Powiedziała, że ostatnio miała w planach właśnie odwiedzić sklep z pościelą 3d, bo poznała super chłopaka, adwokata, wysokiego i przystojnego, bla bla, i chciała zrobić na nim wrażenie. A jakieś dzikie zwierzątka na pewno dodałyby mu animuszu. Co za głupie babsko, chciałam już jej wycedzić przez zęby, że nie interesują mnie jej sprawy łóżkowe, ale akurat przyszła moja mama. Chyba widziała co się dzieje, i chciała mnie uspokoić. Powiedziała, że hurtownia, to nie jest dobry temat do rozmów, bo prace trzeba odłożyć na dalszy tor, i iść się bawić z dziadkami. Kuzynce się to nie spodobało, bo nie miała okazji wychwalać się jeszcze bardziej.

Nie zdążyła mi wszystkiego opowiedzieć. Nawet przy toaście jeszcze coś tam mi gadała o tym, jak dużo zarabia, i że na pewno więcej niż ja. Dobra, niech sobie zarabia, niech zrozumie, że ja mam to gdzieś, bo mam swoje życie, ech.

Zajęcia sportowe dla dzieci oczami rodziców<< >>Lotnisko i bardzo tanie bilety lotnicze