Przydomowa oczyszczalnia – dobry wybór

Wreszcie kupiłam swój własny dom pod Poznaniem. Co prawda wzięłam razem z mężem kredyt, ale jednak co własne to własne. Problemem okazał się brak kanalizacji. Mój rodzinny dom był podłączony do szamba i źle to wspominałam. Zapach był okropny, a ceny wywozu stale wzrastały. Wolałam wybrać coś innego.

Oczyszczalnia wysokiej jakości

przydomowe oczyszczalnie ścieków - PoznańPrzeszukiwałam internet w poszukiwaniu odpowiedniego rozwiązania, które byłoby bardziej funkcjonalne, praktyczne, a do tego przyjazne dla środowiska. Tak znalazłam przydomowe oczyszczalnie ścieków – Poznań. Był to produkt, który od razu mi się spodobał. Tu wszelkie nieczystości zmieniają się w wodę i przenikają do gruntu, nie skażając go w żaden sposób. Niczego się nie wywozi, całość jest szczelnie zamknięta plastikowym włazem, a jedynie jakiś osad może pozostać na dnie oczyszczalni. W codziennym użytkowaniu to nie przeszkadza, raz na jakiś czas oczyszczalnię można przeczyścić. Oczyszczalnia jest też bezobsługowa. Raz na miesiąc wrzucam tylko do toalety saszetkę z bioaktywatorem, który rozkłada zawartość zbiornika i gotowe. Oczyszczalnia co prawda była droższa niż budowa szamba z betonu (plastikowego w ogóle nie brałam pod uwagę), ale postawiłam na wysoką jakość, więc cena nie grała tak wielkiej roli. Mąż zajął się wytypowaniem konkretnego producenta i modelu, jechał też do sklepu ją zamówić i załatwił fachowca od podłączenia kanalizacji. Wspólnie zajęliśmy się naszym domem, więc wiedzieliśmy, że dokonujemy słuszną decyzję.

Jestem zadowolona z przydomowej oczyszczalni. Użytkowanie jej jest banalnie proste, niedrogie (aktywatory), całość jest naprawdę solidnie wykonana. Z pewnością mogę polecić to rozwiązanie każdemu kto zdecydował się zamieszkać w domku jednorodzinnym w miejscu gdzie nie ma kanalizacji.

Polecane nitownice akumulatorowe<<