Przeprowadzam optymalizacje podatkowe

Kiedy zaczynałam studia prawnicze, czy nawet wtedy kiedy zaczynałam już pracować jako samodzielny prawnik, to nie spodziewałam się, że moją specjalizacją stanie się optymalizacja podatkowa. Początkowo chciałam się zajmować prawem gospodarczym i po części nadal się nim zajmuję.

Optymalizacja podatkowa jest popularna

sprawdzona optymalizacja podatkowaJednak moją specjalizacją stało się załatwianie spraw zagranicznych, szczególnie na Cyprze. Cypr jest to raj podatkowy, więc wiele firm się tam przenosi, żeby płacić niższe podatki. Chciałam wykorzystać ten trend i zaczęłam oferować załatwianie spraw w tym kraju. Od razu miałam chętnych klientów. Trafiłam akurat na czas, kiedy o rejestrowaniu spółek za granicą stało się głośno, więc wszystko szło idealnie. Wykonywana przeze mnie sprawdzona optymalizacja podatkowa została doceniona. Starałam się wszystko wykonywać jak najbardziej profesjonalnie, więc klienci polecali mnie sobie wzajemnie. Nie ukrywam, że jest z tym sporo pracy. W końcu wypełnianie polskich druków urzędowych niekiedy zajmuje mnóstwo czasu, a tutaj trzeba wszystko wypełniać po angielsku i jeszcze pamiętać o wszystkich wytycznych prawa cypryjskiego. Cały czas trzeba się uczyć, choć tamtejsze prawo nie zmienia się całkowicie co pół roku tak jak u nas. To także ułatwia mi wiele spraw. Sprawdzona optymalizacja podatkowa to dobra oferta dla każdego przedsiębiorcy, nie tylko takiego zarządzającego dużą korporacją, ale nawet dla mniejszych firm, którym trudno jest się utrzymać na rynku ze względu na wysokie opłaty skarbowe.

Sama jakbym miałam firmę to też bym skorzystała z takiej optymalizacji podatkowej. Jednak przy jednoosobowej działalności nie byłoby to dla mnie opłacalne. Dużo pracy, a zysk niewielki. Umiem jednak doradzić dobrze swoim klientom w tej kwestii.  

Buduję dom i kupuję drzwi zewnętrzne<< >>Brat jako dj gra na weselach