Projektowanie wnętrz w Gdańsku

Nasz dom był bardzo duży i mieszkało w nim już kilka pokoleń. Można powiedzieć, że był to już zabytek, ponieważ był wiekowy. Kilka razy już był naprawiany i wymieniano w nim rury, elewację i sprawdzano ogólny stan techniczny. Jednak nikt nie skupiał się na wyposażeniu, bo wraz z moją rodziną nie mieliśmy na to czasu.

Projektant wnętrz do naszego dużego domu

projektowanie wnętrz gdańskJednak wszystko się zmieniło, gdy poznałem moja narzeczoną. Stwierdziła, że ten dom jest jak pałac i trzeba go tylko odpowiednio poprowadzić, by odzyskał swój dawny urok. Porozmawiałem z rodziną i uznaliśmy, że projektowanie wnętrz gdańsk w tym przypadku będzie słusznym rozwiązaniem, bo faktycznie coś trzeba zrobić, a nikt z nas nie miał do tego głowy. Dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług projektanta, znalezionego poprzez wyszukiwarkę internetową. Zauważyłem, że jest polecany przez internautów, widziałem też jego przykładowe projekty wrzucone do sieci, więc postanowiłem się z nim skontaktować. Gdy dowiedział się, że taka wielka powierzchnia jest do zaprojektowania, to był bardzo zadowolony, mówiąc, że to dla niego niesamowite wyzwanie. Postanowiliśmy zawrzeć umowę i pozwoliłem mu działać i oglądać dom z każdej strony. Rozplanował w krótkim czasie wszystkie pomieszczenia, wraz z całym umeblowaniem i dekoracjami. Nie miałem żadnych zastrzeżeń, tak samo zresztą moja rodzina. Nie musiał niczego poprawiać, zaakceptowaliśmy jego projekt od razu, bo bardzo nam się spodobał.

To była dopiero współpraca. Praktycznie nie musieliśmy sami nic robić, tylko wprowadzić minimalne poprawki, a projektant sam działał dalej ze wszystkim. Powoli nasz dom faktycznie zaczął zmieniać się w pałac, zyskał dużo więcej wolnej przestrzeni i światła. Stał się o wiele ładniejszy i aż chce się przebywać wewnątrz.

Sprawna realizacja pakowania termicznego<< >>Oświetlenie kinkietowe w sypialni i łazience