Profesjonalna firma sprzątająca

 

U mojej mamy zawsze jest pełno gości. Niektórzy czasami zostają nawet na parę dni. Można powiedzieć, że nasz dom jest cały czas przez kogoś odwiedzany. Dzięki temu nigdy nie jestem w nim sama. Odwiedzają nas ciotki, kuzyni z kuzynkami i bliscy znajomi. Mama cieszy się, kiedy dom jest pełen życia. Jednak jak wiadomo im więcej osób, tym większy rozgardiasz.

Sprzątanie w domach prywatnych

firma sprzątająca w warszawieNiestety, moja mama nie należała do osób, które zajmują się sprzątaniem i czyszczeniem pomieszczeń domowych. Nie miała na to czasu i nie przepadała za tym. Za to uwielbiała gotować no i dzięki temu też było pełno naczyń do zmywania każdego dnia. Stwierdziłam, że jakaś firma sprzątająca w Warszawie mogłaby nas wybawić. Tak więc poszukałam namiarów, na firmę sprzątającą wykonującą usługi w dość niskiej cenie. Zastanawiałam się w ogóle, czy będzie to na naszą kieszeń, ponieważ spodziewałam się, że sporo sobie za takie sprzątanie liczą. Jednak na szczęście były to całkiem przyzwoite ceny, więc można było zamówić firmę. Trafiliśmy na dwie kobiety, które same założyły spółkę kilka lat temu i same sprzątają. Dają sobie radę bez żadnych pomocników. Są bardzo profesjonalne, ponieważ od razu przywożą ze sobą całe zestawy niezbędne do sprzątania wraz ze specjalnymi mopami parowymi i środkami czystości do pielęgnowania specjalnych przestrzeni. Kiedy pojawiły się w naszym domu, każdemu od razu ulżyło, bo nagle stało się czysto.

Sama nie wiem jak do tej pory radziliśmy sobie bez pomocy naszych pań sprzątających. Już od rana co dwa dni przyjeżdżają do nas i po cichu sprzątają wszystkie pomieszczenia tak, że nawet nie wiemy, że są u nas w domu. Super praca, bardzo fachowa i jesteśmy zadowoleni, ponieważ w mieszkaniu znów zapanował porządek i do tego pięknie pachnie.

 

Relaksujący pobyt w spa<< >>Zamawianie jedzenia ze sprawdzonej firmy cateringowej