Pracuję jako dentysta i wykonuję licówki

Praca dentysty była mi niejako pisana. Moja mama pracuje jako ortodontka, a mój ojciec jest chirurgiem szczękowym. Do zestawu brakowało nam dentysty, więc ja nim zostałam. Akurat mnie to interesowało, nie tylko dlatego, że miałam na pewno ułatwiony start w zawód.

Krakowskie licówki i implanty zębowe

licówkiPo prostu tyle czasu spędziłam w gabinetach rodziców, ze było to dla mnie oczywiste że tym się chcę zajmować. W przyszłości marzy mi się, że będę miała własny gabinet dentystyczny, ale na razie pracuję jako dentysta w innej klinice, żeby zdobyć doświadczenie i klientów. Nie chcę pracować u rodziców, żeby wszyscy mówili, ze tak załatwiłam sobie pracę. Chcę zapracować na własne nazwisko. Stomatolog nie ma łatwego startu w zawodzie, ale warto jest się poświęcać i ciężko pracować na początku, żeby potem móc samodzielnie dysponować własnym czasem, i mieć swój gabinet. Jak na razie moją specjalnością jest leczenie kanałowe. Mogłabym to robić niemal z zamkniętymi oczami, nawet jak ktoś wyrwał by mnie z łóżka wcześnie rano w sobotę. Idzie mi to po prostu bardzo dobrze, nie wiem w sumie dlaczego to jest dla mnie łatwiejsze niż borowanie. Nadal muszę się jednak uczyć. Zapisałam się na kurs w Krakowie gdzie dowiem się jak wstawiać ludziom licówki kraków i implanty zębowe. Stomatologia estetyczna bardzo szybko się teraz rozwija, więc warto jest znać takie rzeczy. Z pewnością każdy dentysta wie, że trzeba się rozwijać.

Do tego też trzeba znać się na modzie i wiedzieć o jakie zabiegi teraz najchętniej pytają pacjenci. Wtedy można dopasować swoja ofertę do ich potrzeb, co jest bardzo ważne. Na pewno jeszcze nie raz będę jeździła na takie kursy doszkalające.

Zarządzanie magazynem w przedsiębiorstwach<< >>Pomysł na biznes - usługi hydrauliczne