Potrzebowałem komputera do streamowania do 2000 złotych

Od kilku lat razem z moimi znajomymi bardzo dobrze bawimy się w jednej grze multiplayer. Bawimy się tak dobrze, że pewnego dnia jeden kolega podsunął mi pomysł abyśmy naszą zabawę transmitowali na żywo do internetu. Pomysł bardzo mi się spodobał, niestety szybko okazało się, że mój komputer jak i nikogo z moich znajomych nie daje rady z transmisją na żywo.

Poszukiwania komputera do streama

komputer do streamowania za 2000Z racji tego, że wszyscy chcieliśmy podzielić się naszą rozgrywką z innymi ustaliliśmy, że chłopaki zrzucają się na komputer, który będzie stał u mnie i ja będę zarządzał i prowadził transmisję. Fakt miałem najwięcej miejsca do tego jako jedyny miałem klimatyzację w swoim pokoju, więc dodatkowy komputer, a więc źródło ciepła nie robiło mi różnicy. Po zajrzeniu do portfeli wyszło nam, że możemy na taki komputer przeznaczyć 2 tysiące złotych, niedużo ale powinno wystarczyć. W wyszukiwarce wpisałem frazę – komputer do streamowania za 2000. Wyskoczyło kilka tematów na forum, gdzie ludzie chcieli mieć komputer do jednoczesnego grania i streamowania w tej cenie, mieliśmy z nich niezły ubaw. Po przeczytaniu kilku wypowiedzi doszliśmy do wniosku, że musimy kupić jak najtańsze podzespoły a za resztę kupić jak najwydajniejszy procesor z zintegrowaną grafiką. Tak też zrobiliśmy, wyszukiwaliśmy w sklepie internetowym jak najtańsze ale pasujące do siebie części a za resztę kupiliśmy wydajny procesor z wbudowaną grafiką.

 

Zamówiliśmy części z usługą montażu. Komputer pojawił się u mnie po paru dniach. Szybko podłączyłem go do monitora na którym będę grał oraz do drugiego na którym będę miał podgląd na transmisję i czat. Po pierwszym testowym streamie byliśmy bardzo zadowoleni z efektu. Gra była transmitowana płynnie bez żadnych zacięć, nic tylko grać.

Etui na telefon<< >>Bogaty wybór atrakcji w Ojcowskim Parku Narodowym