Pomysł na biznes – trwała siatka przeciw kretom

Na rynku krajowym istnieje wiele przedsiębiorstw, zajmujących się różną działalnością gospodarczą. Ja postanowiłam dołączyć do tego rynku, otwierając własny biznes, ale nie za bardzo mam pomysł czym moje przedsiębiorstwo miałoby się zajmować.

Siatka przeciw kretom i jej eksport

siatka przeciw kretomDlatego w tym celu zaczęłam szperać po internecie, by znaleźć daną inspirację do stworzenia swojej firmy. Ale tak przeglądając strony internetowe trafiłam na stronę, na której były gotowe pomysły na biznes, ale aby z nich skorzystać trzeba zapłacić określoną kwotę osobie, która wpadła na pomysł na dany biznes. Trzeba by było zapłacić, ale co tam lepsze jest to niż przez dłuższy czas się zastanawiać co otworzyć. Były tam przeróżne pomysły na biznes od tych które można wykonywać w domu po te które wymagają posiadania fabryki produkującej dane wyroby. W szczególności moją uwagę przykuł jeden pomysł to znaczy handel siatkami różnego rodzaju, jest na przykład trwała siatka przeciw kretom. Handel ten związany był by z importem i eksportem. W ofercie była by na sprzedaż siatka na ptaki, siatka leśna, wszelkiego rodzaju siatka do pakowania i tak dalej. Z zagranicy miałaby być sprowadzana siatka cieniująca. Taki biznes wymagał by odemnie zakupu jakiegoś magazynu do przechowaywania tych siatek. To nie był tylko pomysł na biznes, z uwagi, że dostałabym jeszcze gotowa listę kontrahentów, którzy wyrazili chęć współpracy z osobą, która zajmie się tym biznesem.

Tak więc wystarczy tylko zapłacić, by móc ruszać z biznesem. Ale same fromalności mogą zająć dużo czasu, a to raczej nie wchodzi w grę.

Darmowa energia elektryczna - trwałe instalacje fotowoltaiczne<< >>Pielęgnacja trasów i bona mega