Pomysł na biznes czyli Busy Słupsk Belgia

Pewnego dnia byłem na wycieczce rowerowej. Była bardzo ładna pogoda. Dużo czasu spędziłem na oglądaniu życia innych ludzi. Tego dnia poczułem tęsknotę za byciem wolnym. Moja praca bardzo mnie przytłaczała. Nieustanne delegację oraz nie miły szef robiły swoje.

Busy Słupsk Belgia zainspirowały mnie

 

Busy Słupsk BelgiaNie mogłem zaznać spokoju. Co z tego, że bardzo dobrze zarabiałem jeśli moje życie było dla mnie torturą. Uznałem, że muszę coś zmienić. Założyć własną firmę. Na początku nie miałem pomysły. Jednak podczas mojej jazdy rowerem zauważyłam na ogłoszeniu busy Słupsk Belgia. Wiedziałem, że dużo ludzi pracuje za granicą i potrzebuje transportu. Postanowiłem zainwestować w duży sprzęt. Miałem trochę oszczędności jednak to nie było zbyt dużo. Żona namawiała mnie aby zostać przy starym zajęciu. Ja wiedziałem, że po prostu nie dam rady. To była naprawdę trudna decyzja. Jednak podczas nocy śniło mi się, że dam sobie radę. Postanowiłem, że wezmę kredyt. Dzięki temu mogłem pozwolić sobie na zakup sprzętu i zatrudnienie kierowców. Już w pierwszym tygodniu postarałem się o nowy autobus. Nie był zbyt duży jednak jeździł i był bardzo bezpieczny. Również mój szwagier postanowił mi pomóc. Podarował mi na miesiąc swojego busa. Akurat nie był mu potrzebny i postanowił się podzielić. Byłem szczęśliwy. Wkrótce powstała moja pierwsza strona internetowa. Tam zamieszczałem wszystkie oferty przewozu oraz transportu. Najbardziej dochodowe okazały się budy z Elbląga do Niemiec. Dużo ludzi zamawiało u nas taki transport. Było to dla mnie na rękę. Ja miałem pewne kwalifikacje i początkowo to ja byłem kierowcą.

Oprócz mnie był jeszcze jeden inny kierowca. Pan Marek, mój stary sąsiad. Prowadził on kiedyś busy z Koszalina do Belgii. Wiedziałem, że jest doświadczoną osobą. Na swoim koncie miał tylko jeden mandat. To było znakomitym dowodem na to, że mam solidnego pracownika. Byłem z siebie dumny.

Transport hds – na czym to polega?<< >>Baterie słoneczne i znaki drogowe