Pojawienie się fotobudki w galerii handlowej

Nasza galeria handlowa powstała kilka lat temu i zawsze była uważana za największą w mieście. Cieszyłam się, że mogłam w tym miejscu pracować i to lubiłam. Codziennie przychodziło do nas mnóstwo osób, które robiły zakupy i wypoczywały nawet.

Wiele osób korzysta z fotobudki

fotobudka toruńNa początku czerwca w naszej galerii pojawił się jakiś przedsiębiorca, który chciał rozmawiać z właścicielem obiektu. Pracowałam w informacji i skierował się od razu do mnie. Poprosiłam Artura, by spotkał się z tym klientem, ponieważ on odpowiadał za takie sprawy w naszej galerii. Kiedy ten człowiek już wyszedł z galerii to od razu zapytałam Artura w jakiej sprawie chciał się z nim spotkać. Okazało się, że miała stać w naszej galerii  fotobudka toruń co od razu uznałam za świetny pomysł. Już po niespełna tygodniu taka fotobudka została ustawiona i stała w zasięgu mojego wzroku. Na bieżąco mogłam obserwować jak klienci z niej korzystają i wiedziałam, że nasza nowa atrakcja zainteresowała prawie każdego. Pewnego dnia pod koniec pracy sama postanowiłam skorzystać z tej fotobudki i nawet namówiłam Ewę, żebyśmy zrobiły sobie wspólne zdjęcia. Ewa jest moją przyjaciółką z działu zamówień i bardzo dużo rzeczy robimy razem. Zgodziła się i zrobiłyśmy sobie mnóstwo zabawnych zdjęć. W domu rodzicom od razu powiedziałam o takiej atrakcji w naszej galerii i tata obiecał mamie ją tam zabrać. Pojawili się w galerii po jakimś miesiącu i od razu skierowali do mnie. Wyjaśniłam im jak korzystać z fotobudki i zrobili sobie zdjęcia.

Dzięki tej atrakcji to o naszej galerii handlowej zrobiło się głośno w całym mieście. Ludzie z drugiego końca miasta do nas przyjeżdżali tylko po to, żeby zrobić sobie zdjęcia. Przy okazji zrobili zakupy i dzięki temu obroty znacznie podskoczyły.

Do czego służy prześcieradło jednorazowe?<< >>Przydatne informacje na temat agregatów gazowych