Oświetlenie kinkietowe w sypialni i łazience

Wybierając oświetlenie do nowego wspólnego mieszkania razem z mężem bardzo staraliśmy się by wyglądało ono jak najlepiej. Bardzo dużo czasu poświęciliśmy na wybór oświetlenia. Wybraliśmy kilka kinkietów LED, ponieważ poprzez zastosowanie takich lamp w kinkietach pobór prądu jest o wiele mniejszy, a przez to też rachunki za prąd są trochę niższe.

Kinkiety to bardzo nowoczesne oświetlenie

kinkiety ledBardzo zwracam uwagę na oświetlenie w pomieszczeniach, dlatego dużą uwagę przykładałam do tego jakie lampy pojawią się w naszym nowym mieszkaniu. Projektując wnętrze naszego mieszkania zdecydowaliśmy się na kinkiety LED w kilku pomieszczeniach. Bardzo spodobało mi się to jak kinkiety prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, ale pasują one też do pokojów urządzonych w bardziej klasycznym stylu. Przykładowo, sypialnia w naszym mieszkaniu jest dość elegancka i cały jej dizajn jest bardzo prosty i klasyczny, a kinkiety pasują do całego wyposażenia bardzo dobrze. Kinkiety w sypialni zastępują nocne lampki. Same kinkiety są również eleganckie ale zastosowanie tego rodzaju lamp zamiast lamp stojących na stolikach nocnych wygląda bardzo nowocześnie. Kinkiety sprawdzają się w tym pokoju świetnie – na stoliku nocnym jest więcej miejsca na różne bibeloty i generalnie wygląda to bardzo estetycznie. Kinkiety w naszym mieszkaniu znajdują się tez w łazience koło dużego lustra. W łazience jednak kinkiety są o wiele bardziej modernistyczne i są w bardzo nietypowym kształcie.

Kinkiety, które znaleźć można teraz w sklepach coraz częściej mają zastosowane lampy LED i większość modeli kinkietów, które nam się podobały nie miały nawet innej opcji niż oświetlenie LED. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lamp, które wybraliśmy do naszej sypialni oraz łazienki. Być może w przyszłości zdecydujemy się na kilka klientów na korytarzu, który jest bardzo długi i wąski. Wyglądałoby to świetnie!

Projektowanie wnętrz w Gdańsku<< >>Demakijaż i nawilżanie olejkiem naturalnym