Od czego zależy cena ręcznie wykonywanych przytulanek?

 

Kilka tygodni temu, moja siostra urodziła pierwsze dziecko. Z tej okazji, przychodząc odwiedzić ją i maleństwo do szpitalu należało coś podarować. Zwykle są to prezenty typowo dla malca. Od razu wiedziałam, co chce podarować mojej siostrzenicy.

Czynniki wpływające na cenę przytulanki

http://silveradoshop.com/kocyki-minky-poduszki-i-przytulanki-dla-dzieci-c-5.htmlBardzo podobały mi się ręcznie robione przytulanki oraz akcesoria ozdobne do dziecięcego pokoju. Wykonuje się je z kolorowych materiałów, z uroczymi dziecięcymi motywami. Mnie najbardziej podobały się różowe pelikany na tle szarego materiału. Do wyboru było mnóstwo kształtów maskotek. Mnie najbardziej podobała się maskotka w kształcie poduszki rogala turystycznego, jednak przypominająca wyglądem leżącego kota. Bardzo praktyczny prezent, a do tego wykonany z przyjaznego materiału. Dodatkowo na uszy i ogon wykorzystano przyjemny materiał minky. Maskotka mogąca służyć za poduszkę była po prostu idealnym prezentem z okazji narodzin. Od razu skontaktowałam się ze sklepem internetowym gdzie sprzedawano owe produkty w celu dowiedzenia się ile będzie kosztowało zamówienie. Jak się okazało na koszt przytulanki wpływa wiele czynników. Przede wszystkim rozmiar maskotki, a co za tym idzie ilość zużytego materiału i wypełnienia do jej wykonania. Dodatkowo mimo że wszystkie materiały zawierały atest i były antyalergiczne, to nie każdy był w tej samej cenie. Mimo, że różnica była nieduża, jednak była. Przeglądając inne produkty na stronie zauważyłam jeszcze, że na cenę wpływa skomplikowanie projektu.

Te maskotki, które mają więcej doszywanych osobno elementów, są trudniejsze w wykonaniu i wymagają więcej pracy, zwykle są droższe, aniżeli te o prostych kształtach. Jest to dosyć zrozumiałe, w końcu dziwne by coś na co trzeba poświęcić trzy godziny kosztowało tyle samo jak coś czego wykonanie zajmuje pół godziny.

Więcej informacji dostępnych na stronie http://silveradoshop.com

 

Pokazy fajerwerków na zawodach sportowych<< >>Dla kogo organizacja wesel to czysta przyjemność i świetny biznes?