Nowy asortyment w drukarni reklamowej

W branży poligrafii reklamowej robi się coraz większa konkurencja, nie ma co ukrywać. Wiedziałem, że żeby mój biznes dalej prosperował a klienci chętnie do mnie przychodzi musiałem wymyślić koło na nowo.

Bombonierki reklamowe to może być hit!

bombonierki reklamowePostanowiłem więc nawiązać współpracę z lokalnymi firmami, ponieważ to było świetne posunięcie marketingowe – ludzie uwielbiają wspierać swoich przedsiębiorców, bo wiadomo iż to są pewne miejsca pracy. Jako, że w moim mieście jest jedna z najlepszych wytwórni czekolady stwierdziłem, że świetnym pomysłem byłoby nawiązanie współpracy i oferować swoim klientom bombonierki reklamowe. Kilka osób pytało już o nie, jednak ja nie miałem pomysłu jak to załatwić. Okazało się, że nasza zaprzyjaźniona fabryka czekoladek również jest zainteresowana taką współpracą i bardzo chętnie będą produkować dla klientów takie bombonierki o wybranych smakach. To nas ucieszyło, ponieważ od razu dali nam skład czekolady jak również swoje logo, aby na tabliczkach czy bombonierkach była nasza reklama. Postanowiłem także wydrukować bilbord aby każdy widział co się kroi. Po wprowadzeniu bo0mbonierek do sprzedaży zamówienie przyszło już po dwóch dniach. Okazało się, że w naszym mieście mieć będzie miejsce naprawdę duża impreza sportowa i każdy startujący ma dostać miejskie specjalności.

Zrobiliśmy dosyć dużo opakowań na bombonierki reklamowe. Burmistrz był bardzo zadowolony, że lokalni przedsiębiorcy łączą siły. Cieszę się, że mogę ulepszać swój biznes i proponować klientom coraz to nowe, lepsze i innowacyjne usługi. 

Więcej: bombonierki reklamowe

Najlepszy jogurt na florę bakteryjną<< >>Usuwanie fluorków z wody i oszczędzanie na wodzie z butelki