Nowa praca w stolarce aluminiowej

Dzisiejszy dzień miał być dniem wyjątkowym, miałem udać się do nowej pracy. Miałem tam iść jako operator maszyn, ale nie do końca wiedziałem na czym ta praca polega. Wiedziałem tylko, że stolarka aluminiowa to jest własnie to, czym zajmuje się ta firma. Ubrałem się rano dość zwyczajnie, nie poszedłem oczywiście w garniturze czy koszuli, ale też nie jak jakiś dresiarz.

Czym zajmuje się stolarka aluminiowa?

stolarka aluminiowaDotarłem do firmy, mój przełożony już tam na mnie czekał, był to dobrze zbudowany wysoki mężczyzna, od którego dało się wyczuć władczą aurę i respekt. Ale po rozmowie z nim parę dni temu dało się też zauważyć, że to całkiem sympatyczny człowiek. Zaprowadził mnie na hale produkcyjną, było tam głośno, więc słyszałem tylko urywki tego co mówił. Nie było to jednak nic ważnego, bo tylko opisywał kto gdzie się znajduje i na czym polegają ich zadania. Była to wielka hala, po prawej stronie dostrzegłem ułożone drzwi przeciwpożarowe. Aluminiowe wielkie i zapewne ciężkie drzwi były tu produkowane w hurtowych ilościach i jak się za chwile dowiedziałem, to miało być moje zadanie, gdyż głównie tym zajmuje się stolarka aluminiowa. Miałem wyprodukować drzwi aluminiowe, oczywiście za pomocą maszyn a nie własnoręcznie. Poszło myślę całkiem sprawnie, oczywiście szef stał nade mną i mówił mi jak i co powinienem robić, oraz gdzie popełniam jeszcze błędy.

 

Po dwunastu godzinach pracy bylem wyczerpany, jednak szef był ze mnie bardzo zadowolony i powiedział, że nie było najgorzej jak na pierwszy dzień i że nabiorę do tego wprawy. Udałem się do domu i nawet się nie rozbierając położyłem na łóżko, ciekaw byłem co takiego czeka mnie jutro u jednego z największych producentów stolarki aluminiowej.

Przewozy i przeprowadzki zagraniczne<< >>Wszystko co należy wiedzieć sprzedając nieruchomość