Niska cena za formę wtryskową? To możliwe!

 

Dofinansowanie z Unii Europejskiej na otworzenie biznesu? Inne dotacje przeznaczone na ten cel? Jak najbardziej. Interesowało mnie wszystko. Chciałem wejść w spółkę z dość bogatym znajomym. Marzyła nam się produkcja. Mieliśmy plan, pomysł, chęci – brakowało pieniędzy, ale do czasu.

Nowy pomysł na biznes – Nowa forma wtryskowa

formy wtryskowe w niskiej cenieW końcu okazało się, że dostałem wsparcie finansowe i mogliśmy ruszyć z miejsca. Marzyła nam się mała fabryka, którą chcieliśmy przejąć po moim wujku. Potrzebowaliśmy formy wtryskowej – najważniejszej rzeczy, w całym etapie produkcji. Tak to całą resztę mieliśmy wyłożoną jak na tacy. Trzeba było tylko znaleźć firmę, która stworzy nam nowy projekt formy, potem ją kupić i już zarabiać pieniądze. Oczyma wyobraźni widzieliśmy tylko sukces. Oczywiście wujek wiedział gdzie są formy wtryskowe w niskiej cenie. Swoje formy musiał regenerować czy naprawiać. Korzystał z serwisu, więc teraz my mogliśmy czerpać z jego doświadczenia. Po prostu jego forma była już „nieaktualna” w naszych czasach, a on nie miał siły wdrażać nowego pomysłu. On miał formę do stawiania telefonu na biurkach, my chcieliśmy mieć formę do jego zawieszania. Oczywiście skontaktowaliśmy się z firmą; nikt nie zamieści cennika, jeśli chodzi o tę specjalizację. Nikt bez projektu nie wyceni też pomysłu. Po miesiącu posiadaliśmy już tę wiedzę, a projekt był już wdrażany, bo cena była faktycznie niska. Za dwa miesiące nasza produkcja miała ruszyć pełną parą. Tylko, (albo aż) na formę czekaliśmy. Po dwóch miesiącach wszystko poszło zgodnie z planem.

Nasza fabryka pracuje do dziś. Ale trochę inaczej niż to sobie wyobrażaliśmy. Nie jestem milionerem, ale mam tyle, by nie musieć pracować u kogoś. Jestem zadowolony, bo nasz pomysł był dobry; po prostu nie wzięliśmy pod uwagę konkurencji. Oni również mieli dobry pomysł.

 

Gdzie zamówić bieliznę ?<< >>Analiza składu ciała i ocena sposobu żywienia