Nałożyłam powłokę ceramiczną na auto

Kupiłam auto prosto z salonu. Długo na nie oszczędzałam i nie było to może najwyższej klasy pojazd, ale i tak byłam z siebie bardzo zadowolona. Chciałam żeby mój samochód służył mi jak najdłużej dlatego też postanowiłam poczytać sporo artykułów na temat zabezpieczenia auta.

Powłoka ceramiczna zabezpiecza lakier

powłoki ceramiczne szczecinWiedziałam już, że trzeba polerować reflektory, by nie zmatowiły się. Wnętrze warto jest nie tylko czyścić, ale i ozonować w celu jego odkażenia. W oponach sprawdza się stan bieżnika i czy felgi są dobrze zamocowane. Jednak i o lakier trzeba zadbać. W końcu to on jest najbardziej narażony na uszkodzenia. Zarysowania, przebarwienia, zmatowienia pojawiają się znikąd i są bardzo trudne do usunięcia. Lepiej jest zapobiegać ich powstawaniu niż później się o nie martwić. Dlatego też uznałam, że powłoki ceramiczne szczecin to najlepsze rozwiązanie. Dzięki niej lakier będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Wszystko czego było mi potrzeba to specjalny preparat i miękka ściereczka do polerowania. Najpierw nakładam płyn, potem chwilę czekam aż zobaczę, że zmieni kolor i zabieram się za polerowanie. Nie jest to trudne choć pracochłonne. Wszystko trzeba robić etapami, bo nie można dopuścić by powłoka wyschła. Wtedy nie będzie ona skuteczna. W sklepie internetowym kupiłam wszystko co trzeba do nakładania powłoki ceramicznej i zabrałam się do pracy. Po skończeniu zauważyłam, że nie tylko auto z pewnością jest zabezpieczone, ale też lakier się bardziej błyszczy.

Bez wątpienia była to bardzo dobra inwestycja. Cały kupiony preparat został przeze mnie zużyty, ale przynajmniej na pięć lat mam z głowy kwestię zabezpieczania lakieru, bo na tyle starcza taka powłoka. Łatwiej też będzie mi się myło samochód, do którego brud nie przywiera.

Katalog z granitowymi nagrobkami<< >>Liczba spadów w projekcie dachu dla domu jednorodzinnego