Najlepszy w mieście kurs makijażu

Któregoś dnia oglądałam sobie zdjęcia z magazynów modowych i przyglądałam się tym wszystkim pięknym modelkom. Zauważyłam, że trend na mocne i wyraziste brwi nadal się utrzymuje i nie przeszedł jeszcze do lamusa. Brwi to bardzo ważny element w twarzy i z odpowiednim makijażem tworzą spójną całość. Tak samo zresztą jak usta.

Makijaż permanentny i bardzo dobry kurs

najlepszy kurs makijażu permanentnegoPracuję w salonie kosmetycznym i któregoś dnia spytałam się mojej szefowej czy nie mogłabym robić permanentnych brwi i ust. Ucieszyła się, że mam chęci się czegoś nauczyć i skierowała mnie na najlepszy kurs makijażu permanentnego o którym słyszała od swoich znajomych kosmetyczek. Dzięki temu mogłam w godzinach pracy jeździć na specjalistyczne szkolenia. Zastanawiałam się, jak to wszystko będzie przebiegało. O dziwo, od razu załapałam o co chodzi. Makijaż permanentny różni się tym od tatuażu, że nie aplikuje się go tak głęboko w warstwy skóry, dlatego nie jest on na całe życie. Najczęściej po około 2 latach należy go poprawić. Jednak jest to bardzo wygodna forma makijażu, ponieważ człowiek nie musi się o nic martwić i jego twarz wygląda wyraźniej z rana, nawet bez podkładu czy pudrów. Zaczęłam szybko się uczyć i przyznam, wciągnęło mnie to bardzo. takie makijaże na pewno spodobają się naszym klientkom. Uczyliśmy się odpowiednio wstrzykiwać tusz i dobierać pasujący kolor barwnika do oprawy oczu i całej twarzy. Musiała to być spójna całość, bo w końcu makijaż ma podkreślać urodę, a nie oszpecać.

Bardzo szybko nauczyłam się wykonywać taki makijaż, chociaż gdy robiłam go klientce po raz pierwszy czułam pewną obawę. Na szczęście na kursie wytłumaczyli nam wszystko dokładnie i wiedziałam co robić. Wszystko wyszło tak jak należy i klientki są zadowolone, że umiem wykonywać taki makijaż.

Coraz mniej jest betonowych ławek parkowych<< >>Fotobudka na urodziny